Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Szerintetek ez az edzésterv jó?

Szerintetek ez az edzésterv jó?

Figyelt kérdés

Szóval, fél éve edzek, eddig 3 napos osztott edzéstervet követtem. az egyik nap mell-hát-váll, a másik nap láb-kar elosztásban. új edzésterven gondolkodom, ami a következőképp nézne ki:


Hétfő: Mell

kedd: hát-váll

szerda: láb

csütörtök: kar

péntek: pihenő

szombat:pihenő

vasárnap: mell

stb.


Így minden izomcsoportnak 5 nap pihenés van. Tehát 4 edzésnap egymás után, és 2 nap pihenő. Mennyire értelmes így? Túledzés mennyire valószínű? A válaszokat előre is köszönöm. :)


2014. júl. 1. 23:29
 1/6 anonim ***** válasza:

Melledzés utáni napon nem szerencsés vállazni.

Szerintem:

1-mell, bic

2-láb, has

3-hát, tric

4-váll, csuklya

5,6-pihi

2014. júl. 2. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Az első kommentelő, ha jól sejtem a drugs Bunny módszerét követi. Nem rossz edzés terv, de én soha nem csinálnám így. Persze szépen koncentrál a karra, elismerés. Viszont kényszerből egy nap alatt az egész lábat... Plusz a has edzés. A combnak van elülső része meg hátsó része aztán a vádli majd még a has következik. Gyilkoljuk meg a lábunkat egy nap alatt, de a kart szedjük szét több napos pihenőre. Köszönjük drug Bunny. Inkább lenne plusz egy nap a láb miatt.

Kérdező edzés terve nem kitűnő. Fognak egyes testrészek fejlődni, de nem mind, sőt kevés. A váll edzése nagyon rossz helyen áll.

2014. júl. 2. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi kommenteket. Picit átalakítva:

Hétfő: mell, váll

Kedd: hát

Szerda: pihenő

Csütörtök: Láb

péntek: kar

sz.: pihenő

vas.: pihenő


Igazából a kart nem szeretem szétszedni. Vagy a heti 3 pihenőt csökkentsem? Előző két válaszolónak ment a zöld kéz. :)

2014. júl. 2. 12:11
 4/6 anonim ***** válasza:

Te eddig háromnapos, de csak kétfelé osztott edzéstervet követtél, akkor most a logikus lépcsőfok lenne a szintén heti háromnapos, de már háromfelé is bontott edzésterv!

Például;

Hétfő: Hát, váll; Szerda: Láb, Péntek: Mell, kar

vagy;

Hétfő: Hát, mell, Szerda: Láb, Péntek: Váll, kar

vagy;

Hétfő: Hát, kar, Szerda: Láb, Péntek: Váll, mell

...

2014. júl. 2. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
jó ez az edzésterv amit itt alul írtál, ezt csináld szerintem
2014. júl. 2. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
jó ez az edzésterv amit itt alul írtál, ezt csináld szerintem, de lehet hogy érdemes lenne úgy csinálni hogy a vállat szétszeded az alábbi módon: mell-elülső váll, bicepsz-tricepsz-oldalsó váll, hát-hátsó váll :)
2014. júl. 2. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!