Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Szabad testsúlyos edzéssel...

MrSenki kérdése:

Szabad testsúlyos edzéssel lehet túledzettség?

Figyelt kérdés

Sziasztok!Tudom,hogy nem testépítés,de azért írom ebbe a témakörbe mert ez áll hozzá a legközelebb a felsoroltak közül.Na szóval pontosan arra lennék kíváncsi,hogy saját testsúlyos edzéssel is túledzhetem magam vagy edzhetek kicsit intenzívebben is?Most testépítő alapokra épülő edzéstervet követek.

Hétfő:Mell és tricepsz

Kedd:Láb és váll

Szerda:Has

Csütörtök:Hát és bicepsz


2014. júl. 3. 21:22
 1/3 anonim ***** válasza:

simán.

főleg ha mondjuk úgy van az összeállítás,mint itt,hogy nyomó után nyomó jön.

egy mell tricepsz nap után,következő nap te kézen állva akarsz fekvőt nyomni szériában.

ha nem is edződsz túl,de hatékonyságot,regenerációt ronthat.

kedd-csütörtököt cseréld meg.

2014. júl. 3. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem túledzeni magadat baromi nehéz lenne saját súlyos edzéssel, gondolj bele, egyik gyakorlat sem izolált. Nem hinném, hogy le tudsz nyomni annyi fekvőt, ami visszavetne a fejlődésben.
2014. júl. 4. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Én is ezen gondolkoztam mert hát ugye fekvőnél is nem csak mell és tricepsz dolgozik lényegében...csak ezek a legintenzívebbek.Viszont izomlázam van minden edzés után.
2014. júl. 4. 16:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!