Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Nagyon zsírosodom tömegelésnél...

Nagyon zsírosodom tömegelésnél. Mit tehetnék?

Figyelt kérdés

Egyrészt nem értem miért mert ektomorf vagyok raadasul nem is eszek rengeteget. Szemét kajat se nagyon.

Az izmaim mérsékelten nőnek de nagyon gyorsan zsírosodok pedig a szénhidratból eszek kevesebbet mint kéne elvileg..

Kb marciusig szerettem volna tömegelni de nem szeretnék 10 kiló hájat is felszedni.

18/F


2014. júl. 4. 18:57
 1/2 anonim ***** válasza:
Mindegy a szénhidrát ha másból viszel be plusz 1000 kalóriát. Elég ha a szinten tartáshoz szükséges kalória mennyiséghez hozzáadod a 10%-át. Tehát én még 3000 főlé sem mennék. Egyébként én leszálkásítanék, mert annál nehezebb lesz később leadni. Most csak lehet 1-2 hónapig kell diétáznod de ha így folytatod csak nehezíted a dolgod. A másik, amit még csinálhatsz a testkompozíció változtatás mikor kicsit mindekettőt csinálod. Csökkented a testzsírszázalékod és növeled az izomtömeged, ez is egy opció.
2014. júl. 4. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Tavasszal leszálkasítottam olyan 12 % körülire a testzsírom de érettségi tanulasban nem tudtam edzeni plusz zabaltam aztóta tömegelek szóval visszament kb 17-re.


Az a baj hogy nincs rajtam sok izom,nem vagyok túl erős szóval nagyon nem akarnék megint szálkasodni,gyengülni..

2014. júl. 4. 19:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!