Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Miért nézek ki sokkal rosszabb...

Miért nézek ki sokkal rosszabbul reggelente?

Figyelt kérdés
Mikor felkelek mindig olyan kisebbnek és laposnak látom magam mostanában. Délutánra és estére már jó szokott lenni. Diétázom egyébként, ennek lehet köze hozzá?
2014. júl. 6. 13:28
 1/7 anonim ***** válasza:

Én nekem pont forditva van :D

Gondolom estefele már egyre kevesebb szénhidrátot viszel be és mire reggel van egy picit leurulsz de ahogy eszel napkozben egyre tobb ch megy és toltod fel a glikogenraktarakat valamennyire.

2014. júl. 6. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Így van, este az utolsó étkezésem mindig sovány túró és utána 40 perc aerob. Akkor a ch miatt "betölt" az izom kicsit és nagyobbnak tűnik? Vagy ez mitől van?
2014. júl. 6. 13:57
 3/7 anonim ***** válasza:
én inkább aerob után enném a túrót
2014. júl. 6. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Hm nekem is fordítva van, reggel jobban nézek ki mint napközben.
2014. júl. 6. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Az izom ami glikogénnel toltott nagyobbnak tunik igen
2014. júl. 6. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
3. és azt olvastam aerob után nem jó ha eszik valaki. Ez szénhidrátra igaz csak? Akkor fehérjét lehet utána bevinni?
2014. júl. 6. 15:06
 7/7 anonim ***** válasza:
Igen, van aki reggel aerobozok, az is ugyanúgy jó. Azért olvashattál "hasonlót" , mert az aerob edzés nem számít izommunkának, így nem kell edzés után gyors szénhidrát. (bár diétában van aki súlyzós edzés után se visz már be). De fehérje nyugodtan mehet, főleg túró éjszakára.
2014. júl. 6. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!