Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Milyen étrend kell?

Milyen étrend kell?

Figyelt kérdés
Tömegnöveléshez mi a megfelelő étrend? Feltétlenül kellenek ilyen fehérjeturmixok meg egyebek? Ezektől a szerektől eléggé idegenkedem, nem tudom mi van benne, szóval ha lehet kerülném.
2014. júl. 6. 14:03
 1/8 anonim ***** válasza:

egyáltalán nem kell szedned ilyen "szereket" szilárd kajából is beviheted nyugodtan:

[link]



Egyébként érdekelne hogy miért is idegenkedsz ezektől...

2014. júl. 6. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nem kell egyáltalán, ha az aznapi fehérje, ch beviteledet be tudod vinni szilárd kajából. Én is csak szilárd kaját eszek. Egyébként tömegnövelő étrend kell.
2014. júl. 6. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

"Egyébként érdekelne hogy miért is idegenkedsz ezektől..."


Mert teljesen természetellenes.

2014. júl. 6. 14:12
 4/8 anonim ***** válasza:

természet ellenes :D ahhhha


akkor csak azt eszed meg amit te termeltél a bio gazdaságodban minden reggel megfejed a kecskéket, túrót készítesz belőle majd a kert végén található veteményesből elrágcsálsz egy sárgarépát? Bolti termékeket egyáltalán nem veszel? Szar lehet a vályogházadban élni.


Vagy csak 30nm2-en élő panel proli vagy?

2014. júl. 6. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Basszus, annyit vitatkoztam már hülyékkel, ünnepélyes keretek között bejelentem, hogy mától 2014 július 6. vasárnapi naptól kezdve nem fogok, sem gyakorin sem a való életben, ezért kérek mindenkit ti se tegyétek, maradjanak csak a sötétségben.


Köszönöm

2014. júl. 6. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Legalább annyit szeretek tudni, hogy miből készült amit megeszek. A csirke az legyen csirke, a répa répa, a rizs pedig rizs. Ezeket a porokat meg kitudja mivel tartósítják, állapotjavítókkal, színezékekkel dúsítják meg hasonlók.
2014. júl. 6. 15:11
 7/8 anonim ***** válasza:
És a kibszott virslibe meg chipsbe mi van szedinted? De azt eszik az emberek, és az anyukák mindig azzal tömik a gyereket aztán megy a sírás hogy szegény gyerek 80 kg 9 évesen...
2014. júl. 6. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Én nem eszek virslit meg chipset...
2014. júl. 6. 20:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!