Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Lenne pár kérdésem?

Lenne pár kérdésem?

Figyelt kérdés

Sziasztok

Megkérlek szépen válaszolnátok pár kérdésemre, apróságok. Hülye kérdések, de nagyon izgatja a fantáziám muszály megkérdeznem.


1.Mennyi idő alatt hozható egy ilyen forma, a semmiből kezdve, jó étrendel és kemény edzéssel ?


[link]


2. Naturálban mekkora felhúzás számít elég nagynak (1x felhúzásra értem) ? Naturálban lehetséges 1x 300 kg felhúzni ?


3. Kávémba ha rakok 4-5g cukrot tömegnövelés közben, ugye nem fog nagy gondot csinálni ?



2014. júl. 6. 16:05
 1/6 A kérdező kommentje:
Nem leszek hálátlan, normális válaszokat felpontozom a zöld kezecskével.
2014. júl. 6. 16:05
 2/6 anonim ***** válasza:
54%

hmm 1-2 év között elérhető a dolog naturálban rendes étrenddel.

Sajnos ezt nem tudom 300kg talán,ha készülsz rá :)

Kávéba mehet cukor tömegelésnél :)

2014. júl. 6. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
62%

1.Ilyen forma naturban nem hiszem hogy hozható lenne bár így oldalról nehéz meg mondani mert ha zsírosabb akkor lehet hogy hozható

2.Naturálban 2,5:tskg(példa 100kg*2,5=250) felhúzás már jónak számít erőemelő szinten de nem eget rengető +lehetséges 300 kg felhúzni ha van mellé egy adott testsúlyod is

3.nem hinném ha jól kivan számolva az étrendedben bevitt kalória igényed tömegéleshez akkor minimális zsírosodással fogsz izmosodni

2014. júl. 6. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
54%
Ez nem hozható naturálba ne nevettess :D
2014. júl. 6. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
62%
Szerintem pont a te válaszod a nevetséges ami másfél évre teszi egy ilyen fizikumnak a nulláról való össze hozását a srác a képen egy 90 kg környékén van egy olyan 177es magasságal látszatra amit kövte hiszem hogy naturban hozhatni lehetne ilyen testzsírral föleg másfél év allat ui:nem vitázni akarok csak leírtam én ezt hogyan látom :)
2014. júl. 6. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

1. Kb 2 év alatt szerintem

2. 300kg nem hiszem, hogy menne

3. Még szálkásításnál sem számít ha nem vagy versenyző

2014. júl. 6. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!