Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Ha hosszú, vékony combom van,...

Ha hosszú, vékony combom van, tömegnövelő diétával és megfelelő edzéssel sem lehet majd soha izmos és "kerek"?

Figyelt kérdés
Ha fogyok,elsőként onnan fogyok,ha izmosodok,a vádlimon sokkal jobban látszik a növekedés mint a combizmaimon.Mit lehet ezzel kezdeni? 178/60kg Nő
2014. júl. 19. 17:53
 1/5 A kérdező kommentje:
[link] Ez a kerek szerintem,nekem pedig össze sem ért soha,aktív sportoló koromban sem.
2014. júl. 19. 18:11
 2/5 anonim ***** válasza:
Dehogynem lehet, ahogy írtad is. Ez a kulcs, tömegnövelő étrend és súlyzós edzés. Az pedig egy Isten áldása hogy ilyen alapból a vádlid, mások vért izzadnak hogy növelni tudják a vádlijukat. (köztük én is)
2014. júl. 19. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Össze sem ért soha? Ez meg mit akar jelenteni?
2014. júl. 19. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Olyan vékony hogy combtőben nem ér össze,amikor több volt rajta az izom/hús akkoriban sem.Utolsónak.
2014. júl. 19. 18:50
 5/5 anonim ***** válasza:
Tömegnövelő étrend kell és súlyzós guggolás, kitörés. Így lesz izomnövekedés.
2014. júl. 19. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!