Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Hogyan tehetném formásabbá a...

Melinda- kérdése:

Hogyan tehetném formásabbá a combom és a fenekem?

Figyelt kérdés
Sikeresen megszabadultam 20 kg-tól fél év alatt. De ugyebár ez a két rész mindig is az ellenségem volt :D Szeretnék most többet törődni velük és szeretném formásabbá tenni. Ezalatt nem azt értem, hogy olyan kemény legyen, hogy beletörjön az ember ujja, hanem csak legyen kerekebb, formásabb. Ne csak egy deszka meg egy pálcika.
2014. júl. 19. 22:05
 1/5 anonim ***** válasza:
Az izmosodás tenne feszessé, de ahhoz nem ártana súlyzós edzés és tömegnövelő étrend. A formát az izmok adják!
2014. júl. 19. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Tudom jól, afelől várok válaszokat! :) Csak egy a gond, konditeremre nincs lehetőségem. :/
2014. júl. 19. 22:10
 3/5 anonim válasza:
2 alap gyakorlat:gugolás, kitörés
2014. júl. 19. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Akkor töltsd le a fegyencedzés című könyvet, olvasd el és alkalmazd. Kajakérdéshez pedig googleba- alapismeretek.
2014. júl. 19. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszokat! :)
2014. júl. 20. 22:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!