Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Mennyire jók a tesztoszteron...

Mennyire jók a tesztoszteron fokozó szerek?

Figyelt kérdés

Tehát legális szerekre értem, amiket lehet kapni testépítő boltokban!

26 évesen is lehet szedni, vagy ezek kimondottan 40 feletti.

Van mellékhatásuk, illetve hormonháztartást nem borítják fel, ha éppen leállok vele?


2014. júl. 21. 14:32
 1/7 anonim ***** válasza:
Ha reggel felkelsz áll a gyíkod?Ha már nem,vagy nem rendszeresen,akkor jött el az ideje a használatának,ez olyan 35-45 éves kor körül jön el átlagban.Nem borít fel semmit sem,ez egy sima növényi kivonat.Depressziósok,pánikbetegek szedhetik fiatalabb korban is.
2014. júl. 21. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Szerintem a reggeli merevedésnek nincs sok köze a tesztoszteron szinthez, ezt csak vérképen lehet igazolni ha alacsony! De amúgy kérdés megválaszolva, szokott lenni, igaz nem sűrűn.
2014. júl. 21. 14:40
 3/7 anonim ***** válasza:
Szerintem 26 évesen fölösleges.
2014. júl. 21. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
63%
Reggel húgymerevedés van
2014. júl. 21. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ja reggel nem azért áll fel mert kanos vagy semmi köze hozzá. Mint már írtam nem kell 26 évesen teszto fokozó
2014. júl. 21. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Akkor felejtős.
2014. júl. 21. 14:59
 7/7 anonim ***** válasza:
30 alatt semmi értelme, de fölötte sem nagyon.
2014. júl. 21. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!