Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Melyik "tiszta", ízesítetlen,...

Melyik "tiszta", ízesítetlen, szénhidrátmentes fehérjét tudnátok ajánlani?

Figyelt kérdés

A testépítés/diéta mellett próbálok megszabadulni belső candida fertőzésről, ami során nem ajánlott cukor bevitele. Emellett a májfunkcióm hosszú évek óta rossz, az egészségi állapotom koromhoz képest elég gyászos. 15 év egészségtelen életmód (alkohol, szemét kaját, zéró sport) eredménye ez, amit most szeretnék helyrehozni.

Emiatt a lehető legtisztább forrásból szeretném bevinni a fehérje egy részét, tehát laktóz, mesterséges édesítő, aromák, színezékek nélkül. Eddig az Impact Whey Isolateot találtam (4 kg 61 GBP), de nem ismerem még az összes jó forrást, ezért gondoltam megkérdezem itt, hátha van valakinek valami tuti tippje.

Előre is köszönöm.



2014. júl. 24. 22:38
 1/5 anonim ***** válasza:
Akkor a tojásproteineknek nézz utána.A legtöbb teljesen natúr,adalékmentes és legalább 80%os a fehérje tartalma,garantáltan laktózmentes,nehezebben oldódik,mint a tejsavó,egy perccel tovább rázod nagyjából.Kicsit más a natúr tojásfehérje por,mert abban nincsen habzásgátló,rázás után a fele hab lesz ez inkább élelmiszer alapanyag süteményekhez.
2014. júl. 25. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Köszi a választ. Forrást tudsz ajánlani, ahonnan érdemes vásárolni?

Myproteinen néztem, aszerint van benne CH, de nem írják, hogy milyen formában. Ha pusztán a tápanyagösszetételt nézem, az izolátum jobb.

Lehet, hogy inkább a natúr verziónál maradnék, mivel a habzásgátló sejtésem szerint valami adalék, amit igyekszek elkerülni. Legfeljebb shaker helyett turmixgépben készítem el.

2014. júl. 25. 10:28
 3/5 anonim ***** válasza:
Iso whey zero?
2014. júl. 25. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Hát, vannak vele problémáim: "sűrítő anyag (E466, E415), édesítőszer (E955), stabilizátor (E340), tejfehérje, csomósodás gátló anyag (E551), emulgeálószer (E471)"
2014. júl. 25. 14:19
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha megoldod a habot,akkor rá google-zol,hogy tojásfehérje por.Link berakásért tiltanak,ha jelenti valami vamzer,de megtalálod,a kereső azonnal kidobja,paleo boltokban árulják,nem tápkieg boltban.
2014. júl. 25. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!