Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Edzés előtti pörgetőt először...

Edzés előtti pörgetőt először féladaggal kéne, ugye?

Figyelt kérdés
Még sosem használtam ilyen terméket, most kaptam ajándékba egy egyadagos tasakot, gondolom érdemesebb lenne elfelezni, felesleges(vagy kifejezetten nem jó) az egész adag így elsőre. Nem?

2014. júl. 26. 09:50
 1/7 anonim ***** válasza:
0%

Ne. Kokszolj. Soha.


Ha mar csak szerekkel megy az edzes vagy a 'fejlodes', akkor ott hagyd abba, mert tonkreteszed a szervezetedet.

2014. júl. 26. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 KillBéla ***** válasza:
A pörgetők nem szteroidok...
2014. júl. 26. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 KillBéla ***** válasza:
És ha nem vagy hozzászokva a stimulánsokhoz akkor lehet elég a fél adag. De nekem először a teljes adag se ütött..
2014. júl. 26. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 dirtboy ***** válasza:
attól függ mennyire reagálsz a stimulánsokra,gondolom ismered már annyira magad hogy tud mivan,ha mégsem akkor maradj a fél adagnál.
2014. júl. 26. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Dogmatix91 ***** válasza:
Mit kaptál?
2014. júl. 26. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Már majdnem beoltottam az első válaszolót, miért hord össze ilyen baromságokat, de látom Oriza tette fel a kérdést, így azért őt ez nem fogja bezavarni :P


Én csak egyszer próbáltam, nekem az nem jött be (terméke válogatja, sokaknak más-és más jön be) de tény hogy tele vannak koffeinnel. Ha amúgy kávézol napi szinten, akkor nem lehet nagy cucc az egész se, de ha amúgy mellőzöd a kávét és energiaitalokat, akkor lehet durván felpörgetne.

2014. júl. 26. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Sosem fogyasztok koffeint, egy féladaggal merészkedtem, de ez volt életem egyik legszarabb edzése. Most nem hitelt akarok adni az első válaszolónak (:D), csak egyszerűen nem jött be. Szédültem, hányingerem volt, ráadásul lábazás volt, tehát eléggé leamortizálódtam. Tény, hogy keményet edzettem, de a koffein nem nekem való.
2014. júl. 26. 15:03

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!