Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Női edzésterveket hol találhatok?

Női edzésterveket hol találhatok?

Figyelt kérdés

[link]


itt van néhány, de ezen kívül még hol tudok nézni ?

Mindenképpen otthon végezhető terv lenne jó nekem, és csak normál nőies izomzatot szeretnék, mint mondjuk Péntek Enikő alakja.

Kondibérletre nem költhetek, mert az átlagnál rosszabb anyagi helyzetben vagyok, de azért nem akarok csak egy 'átlagos vékony testet' ezért szeretnék edzeni, vagy legalábbis erősödni.


2014. júl. 26. 13:05
 1/5 anonim ***** válasza:

Ugyanazt csináld, amit a férfiak. Péntek Enikő is kondizik, meg a videós aerobikos nők sem az ugribugritól néznek ki úgy, ahogy.


Ne félj, attól mert súlyt veszel a kezedbe/nyakadba még nem leszel kigyúrt állat.

2014. júl. 26. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Tudom, hogy nem "ugribugritól" néznek ki ki úgy ahogy.. ezért nem is úgy írtam a kérdést hogy ilyen értelme legyen, bár ezek szerint mégis úgy sikerült :/


Súlyzót akarok venni, de csak egykezest otthonra, meg bokasúlyt.

Az ilyen aerobic, zumba meg hasonlók (ugrálósak) nyilván nem a célomnak megfelelőek, szóval nem is ezekre gondoltam

2014. júl. 26. 13:14
 3/5 anonim ***** válasza:

Bokasúllyal csak az izületeket gyilkolod, akkor vegyél inkább nagyobb állítható kézisúlyzót (mert ugye nem mindig ugyanakkor súly kell)


Fent már említették, ugyanolyan edzés kell a nőknek is, mint a férfiaknak.


És a kaja rendberakása is nagyon fontos, bár ez (főleg a hús) drágább mint a zsemle, de nélkülözhetetlne. Bár okosan csinálva annyira nem vészes, és vannak alternatívák, de ez már más kérdés...

2014. júl. 26. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Az étkezéssel nincs gond, arra mindig is figyeltünk, persze azért utánanéztem, kisebb változtatások történtek, de alapjaiban véve már kiskoromtól kezdve odafigyelt az egész család, hogy ne az akciósat vegyük meg hanem ami a szervezetnek szükséges ételeket. :D
2014. júl. 26. 13:26
 5/5 anonim ***** válasza:

a cikk elolvasása után nem igazán érthető a kérdésed.

lényegében leírja,hogy ugyanaz az edzés megy és téveszme az,hogy más edzés kell nőknek.

otthoni edzéshez jó lesz kezdésnek a fegyencedzés,meg vegyél egy pár állítható tárcsás egykezes súlyzót.

péntek enikő meg kb bármikor indulhatna fitnesz modellben,talán még figure-ben is,évek konditermi edzése és pontos étrendje van egy olyan testben.

2014. júl. 26. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!