Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » 1 hónapi testmozgás eredményét...

1 hónapi testmozgás eredményét észreveszik mások?

Figyelt kérdés
Tehát, ha most elkezdem, és naponta tornázom, nem fogyókúra, hanem inkább izmosítás (bár a combból kéne fogynom) akkor azt szeptemberben mások észrevehetik?
2014. júl. 30. 14:27
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha észrevesznek miközben tornázol-igen.
2014. júl. 30. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Egy hónap alatt max 1kg izom jöhet naturálban férfiaknál. Feltételezem, hogy te nő vagy, így annyi sem lesz. Ezt nehéz észrevenni. Egy jó forma az év-évek kérdése!

A tornázás nem elég izmosodáshoz, kemény súlyzós edzés lenne jó.

2014. júl. 30. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én 1 hónap alatt tömegnövelővel 2 kg-t híztam és lány vagyok. Nekem 2 hónap után már 3-an is mondták, hogy látszik az izom. :)
2014. júl. 30. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy híztál, de nem mind izom. tömegnövekedés nem egyenlő a színtiszta izomnövekedéssel!

A férfiak tudnak 1kilót felszedni izomban. Oda bizony ment zsír és víz is. Valamint persze több ch is beépült az izmokba, az pedig pedig vizet tart vissza.

Aki nem hiszi: googleba: naturál genetikai potenciálod.

Olvasd el!

2014. júl. 30. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!