Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Hol találok olyan edzéstervet,...

Hol találok olyan edzéstervet, ami nem fogyaszt, viszont remek alakformáló és feszesítő?

Figyelt kérdés
2014. aug. 10. 18:37
 1/4 anonim ***** válasza:

Nincs külön fogyasztó edzésterv, mivel ez az étrenden múlik elsősorban.

Ha edzel és kalória pluszban vagy, akkor izmosodsz , feszesedsz.

Ha pedig kaloria mínuszban vagy, akkor fogysz. Ez nem edzésterv-függő.

Terveket találsz a bodybuilder.hu oldalon.

2014. aug. 10. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszi a választ! :)

Csinálgattam az oldalon lévő edzéstervekből, de konditeremre nincs pénzem, az otthoni meg kezdett kevés lenni, ezért kérdeztem :) Persze csinálgattam belőle többet, neten található anyagokból csináltam magamnak "edzéstervet" de rájöttem, hogy nem igazán volt jó ötlet, mert nem értek hozzá és nem lett túl ízületkímélő...

2014. aug. 10. 18:47
 3/4 anonim ***** válasza:

Pedig azok nem rossz tervek. Vagy végezheted a fegyencedzést is , keress rá. Ez egy könyv címe, saját testsúly edzéseket ír le.

És kiegészítheted súlyzóssal.

2014. aug. 10. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

[link]


olvasd el! A fájó izületek pedig a túleröltetéstől vagy pedig a szabálytalan gyakorlatok "eredménye".

2014. aug. 10. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!