Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » 1 kura stanazol okozna gondokat?

1 kura stanazol okozna gondokat?

Figyelt kérdés

Csak ki szeretnék probálni 1 kurát...megbizhato helyröl van a cucc.


Ugye ez még nem okozna gondot?

Mert ugye ez nagyon gyenge cucc.


16f



2014. aug. 14. 19:17
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
Nincs 1 kúra csak első. Unalmas már ez a "gyenge cucc" szöveg. Lehetnek belőle olyan gondjaid amik egész életeden át végigkísérnek. Tiltott szerről beszélünk. Szerinted azért van ez így mert gyenge? Mihez képest? 16 évesen akarsz ilyet szedni? Szemes takarmánytól vársz bármit is? Hajrá!
2014. aug. 14. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 A kérdező kommentje:
Szuris változatára gondoltam.
2014. aug. 14. 19:23
 3/29 anonim ***** válasza:

Önmagában nem sokat ér, kár 16 évesen kokszolni. Lehet gond egy kúrától is ha nincs szerencséd, genetika függő. De kicsi az esélye.

Naturálban 4-5 évig simán tudsz fejlődni, szerintem ne cuccolj.

És nincs egy kúra, hanem csak első kúra van!

2014. aug. 14. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
Ugyanúgy tiltott szar. Csak tönkreteszed magad. Májvédőt azért szednél majd nem?
2014. aug. 14. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
Még jobb. Sima winyó kúra önmagában...ami egyrészt önmagában használva hatástalan szinte, másrészt kúrának sem mondható. Több bajra számíts mint haszonra...
2014. aug. 14. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 A kérdező kommentje:

Bátyám nem ért az ilyen dolgokhoz...étrend,edzésterv nála nincs.


10 éve nyomja a koxot...semmi baja nincs!


Akkor nekem miért lenne bajom 1 kurátol?

2014. aug. 14. 19:30
 7/29 anonim ***** válasza:
Akkor miért kérdezel itt?
2014. aug. 14. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
Akkor kérdezd a bátyád, nekünk mindegy mit nyomsz.
2014. aug. 14. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 A kérdező kommentje:
Nem tudom...kétségeim vannak.
2014. aug. 14. 19:33
 10/29 anonim ***** válasza:
100%
Lehetnek is. Nem tudom tisztában vagy e vele hogy a bátyád teste nem a te tested és nincs két ugyan olyan szervezet. Attól hogy tesód 10 éve nyomja tudatlanul étrend nélkül, és nincs baja (igaz eredménye sem), attól téged elvihet a süllyesztőbe a 3. szuri is. Vegyünk egy ritka de mégis veszélyes hibát. Eret talál a kis winyó szurid és reggel húzzák rád a fekete zsákot mert embóliád lett. Szted az majd segít rajta hogy tesódnak nem volt 10 évig baja. Hozzá tenném hogy még lehet neki is baja. Mondjuk egy hirtelen szív megállás.
2014. aug. 14. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!