Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Szerintetek érdemes elkezdenem...

Szerintetek érdemes elkezdenem a fegyencedzést?

Figyelt kérdés

53kg,175cm,15 éves ,fiú vagyok.

Szerintetek érdemes elkezdeni,mert nagyon szeretnék izmos lenni.

Ha érdemes akkor tudnátok írni egy kezdő edzéstervet,meg akár tapasztalatokat is hogy milyen az eredmény.

Előre is köszönöm a válaszokat.


2014. aug. 22. 22:12
 1/10 anonim ***** válasza:

Olvasd el és ott le van írva minden.

Sajnos ezt nem tudod megkerülni sehogy, el kell olvasni :/

2014. aug. 22. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:

Nem rég kezdeten és ha megnézed a könyvet van benne edzésterv is. Használni fog. Én kb 175 lehetek és több vagyok mint 60 kiló és vékony a testalkatom ami azt mutatja hogy fejlődtek az izmaim azért vagyok Ennyi kiló.

14/F

2014. aug. 22. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
Előző vagyok a fogalmazás nem lett jó de a lényeg remélem érthető.
2014. aug. 22. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Ezt találtam neten szerintetek?

[link]

2014. aug. 22. 22:59
 5/10 anonim válasza:

Sz*r a genetikád,sajnos.

15 évesen 53 kg k***a kevés,még 63kg is kevés,főleg a magasságodhoz képest.

2014. aug. 23. 04:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 - palilaci - ***** válasza:
Ha izmokat akarsz ahhoz kell étrend is. Nem elég csak edzeni. Szerinted miből lesz az izom? Parizeres szendvicsből? A fegyencfazsság pedig 6 sajáttestsúlyos gyakorlat 10 lépésben felépítve részletes leírással és büdös nagy baromságokkal megintve.
2014. aug. 23. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Nem biztos, hogy szar a genetikája... Lehet, hogy nem tud minőségi táplálékot fogyasztani. Sok gyerek elmegy az iskolába eszik 1-2 szendvicset valami felvágottal meg vajjal. Vagy amit adnak az iskolában tízórait. Aztán jön az ebéd a menzán feltehetőleg. Na a menzás kajától te nem leszel izmos az 100%. Legfeljebb ha jól főznek elhízol. Aztán jön valami vacsora, vagy még eszik délután. Ez megint valami szendvics lehet. Ettől, hogy a francba lenne nehezebb? Ráadásul gondolom nem is egy nagy evő, lehet nem is ízlik neki mindig amit kap és kész. Meg van magyarázva. Egyéb okai is lehetnek még a soványságnak. 15 évesen olyan 60-70 kg között szoktak lenni, valószínű, hogy régi az adat a testsúlyodról. Ráadásul az iskolai mérleg rosszul mérleg egy kivénhedt vacak, ami egyáltalán nem biztos, hogy jól mér.


Továbbá valószínű, hogy a kérdező későn érő típus és még közelebb áll egy gyerekhez fejlődés terén, mint egy felnőtt férfihez. Kamaszkorban amúgy senki sincs a genetikai csúcsán. Akiket látsz a neten 16 évesen szétfújva az izomtól, mind kokszoltak és fél napokat a teremben töltöttek, mert ugyebár Amerikában mindent lehet. Például ahol én lakok egy rohadt edzőterem sincs. Egyszerűen kevés a lehetőség, rossz a megélhetés, tehát még felnőttként sem könnyű semmi. Gyerekként meg pláne nem. Szerintem kezdd el az edzést, csinálj egy programot, lehetőségeidhez mérten kajálj jól, ha pedig kinőtted a gyakorlatokat akkor próbálj meg súlyzókat is használni az edzésnél. Egyébként még fiatal vagy, sokat nőhetsz is még, pont itt az ideje erősödni. Sok sikert. :)

2014. aug. 23. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
Én sem ettem sokat,sosem mégis izmosabb fajta vagyok és közbe alig edzem,és tápkiegeket se szedek.
2014. aug. 23. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 - palilaci - ***** válasza:
Na utolsó akkor dobj már egy képet. Attól hogy te szãr kajával is fejlődsz nem biztos hogy más is fog. Ha tetszik, ha nem, rendes kaja nélkül senki nem lesz izmos (max az átlagnál, de azt könnyű megcsinálni)
2014. aug. 24. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Egy darabig kaja nélkül is fejlődsz, aztán eléred a határt amit el lehet és kész.
2014. aug. 24. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!