Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Volu Mass 35 professional...

Volu Mass 35 professional szedése hogyan?

Figyelt kérdés
Üdv! 175cm 69 kg vagyok (F) kicsit több mint 1 éve edzem.délután 1 és 4 óra között szoktam kezdeni az edzéseket. A kaja rendben. Nos hogyan szedjem? pihenőnapokon? napi 100g ba gondolkodom max és akkor 1 hónapra kijön a 3kg os kiszerelés, testsúlyomhoz mérve szerintem elegendő is. nem?

2014. aug. 24. 15:57
 1/4 A kérdező kommentje:
edzésnapokon edzés után közvetlen a 100g, pihenőnapokon vagy reggel a 100g vagy ketté osztva bevitelbe gondolkozom
2014. aug. 24. 16:00
 2/4 anonim ***** válasza:
Kizárólag edzés után 100 gramm mehet. Máskor szilárd kaja menjen.
2014. aug. 24. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Tehát akkor megfelel a napi 100g? és pihenőnapokon ne igyak? ugye a creatin hatása és az egyébb extrák miatt? napi 100g-al 1 hónapig mindig kitartana, nem muszáj spórolni vele.
2014. aug. 24. 17:42
 4/4 - palilaci - ***** válasza:
Kreatintol nem kell fosni. Olyan kis mennyiségben ami abban a szutyokban van nem csinál semmit. Edzés után érdemes inni főleg a magas cukortartalma miatt. Egyébként van ennél sokkal jobb és olcsóbb tömegnövelő (MHN Gainer) vagy magad is kikeverheted úgy a legolcsóbb (ch + Fehérje). Az egyéb extra meg olyan kis mennyiségben van benne hogy 0 hatása van. Csak azért kutyulták bele, hogy rá lehessen írni a dobozára, hogy uuuaaaa de zorall van benne ilyen is.
2014. aug. 24. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!