Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Hogy szálkásítsak?

Hogy szálkásítsak?

Figyelt kérdés
Mármint tudom, hogy kell de ilyen extrém durván, esetleg ha van valamilyen könyv vagy ilyesmi, mint a fegyencedzés vagy ahhoz hasonlókra gondolok.

2014. aug. 25. 10:55
 1/7 anonim ***** válasza:
extrém durván? definiáld kérlek
2014. aug. 25. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Ezalatt azt értem, hogy nagyon látványos végeredményt kapjak.
2014. aug. 25. 11:02
 3/7 anonim válasza:
A konyhában tudsz, diétával. + aerob edzés a súlyzós edzés mellé.
2014. aug. 25. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
az aerob edzés a világos ha esetleg tudnátok olyan étkezési tanácsokkal ellátó oldalt amit tudnék használni azt megköszönném :)
2014. aug. 25. 11:10
 5/7 anonim ***** válasza:
Étkezésben nyílván csirkemell rizzsel meg fehérje turmix az alap. Emellé mehetne egy kis l-carnitin is szerintem én legalábbis használok
2014. aug. 25. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

Ki kell számolni, más tanács erre nincs.

Van egy tested, ami egyedi, van egy anyagcseréd, amit csak te ismersz, mi nem tudjuk pontosan megmondani.


Van aki szálkásodik már ha kicsit kevesebb a rizs a csirke rizsében és több a zöldség, van aki meg majdnem teljesen elhagyja a rizst és akkor kezd csak lemenni a zsír, azt sem tudjuk milyen a testtípusod, vagy hány kiló vagy, ebből mennyi a zsír, stb. stb.

Rengeteg dologotól függ.


Itt nézz körül, meg olvass a témában, állítsd be a saját adottságaidhoz, és kész, ez nem egy egzakt tudomány, minden ember más.


[link]

2014. aug. 25. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
értem koszonom a valaszokat
2014. aug. 25. 13:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!