Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Brutal Gainer adagolása?

Brutal Gainer adagolása?

Figyelt kérdés
Sziasztok, a Brutal Gainerből ugye bár 1 nap 2x150g-t kéne innom de nem vagyok az a gazdag gyerek aki 2 hetente tudd venni 1 dobozzal majdnem 20 ezerért szóval úgy is megoldható hogy naponta csak 1x iszok 150g-t edzés után? 17F 70kg 180cm ha ez valamit számít..
2014. aug. 27. 22:18
 1/3 A kérdező kommentje:
Meg előtte pont Nitro Gain-t vettem ami 1 hétre elég, és az eladó meg azt mondta nekem hogy 2 hétre elégnek kellet volna lennie..
2014. aug. 27. 22:20
 2/3 anonim ***** válasza:

Nincs ilyen, hogy kinek meddig elég. Akkor iszod, amikor akarod. Illetve a tömegnövelőt KIZÁRÓLAG edzés után, mert cukros.


Ha meg spórolós vagy(ami jó dolog), akkor ne ilyen drága termékeket vegyél. Vannak sokkal jobb tömegnövelők, fehérjék pl. Muscleteamnél, megérősek nagyon.

2014. aug. 27. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ha nincs pénzed mindek költesz ilyen hülyeségekre? Vegyél tiszta fehérjét a tejportól és egyél sok rizst. Egyik se drága.

Annak amit iszol a nagy része maltodextrin, aminek asszem 600ft kilója.

2014. aug. 28. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!