Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » "Vajpuha" csirkemell mennyire...

"Vajpuha" csirkemell mennyire jön be nektek?

Figyelt kérdés
Szoktam steaket sütni marhából vagy sertéskarajt, tarját is akár és ha hasonló módszerekkel sütöm le a lapos filékre vágott csirkemellet, akkor olyan puha lesz mintha nem is húst ennék. Lehet, hogy könnyebben emészthető, de nekem ezektől a dobozbazárt soseéltmég beteges tenyészménektől elég rossz érzés támad bennem. Szívesebben enném olyan élőlények húsát amik (realisztikusan) egészséges életet éltek nem csak ettek és maguk alá szartak 24/7.

2014. aug. 30. 14:00
 1/7 anonim ***** válasza:
No problem, vegyél tanyasi csirkét a piacon, másfél-kétszeres áron. Nem tiltja a törvény. :)
2014. aug. 30. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Na ez jogos! Bár annyi pénzből már kapok pulykát is. Lehet jobb lett volna ha a második felét nem írom le, csak kijött belőlem. Ennek a csirkemell mániának kicsit sznob szaga van egyébként. Ellustulna a fogunk-ínyünk, emésztőrendszerünk ha mindig csak csirkemellet ennénk.
2014. aug. 30. 14:42
 3/7 - palilaci - ***** válasza:

.Cyan. nevű felhasználó válasza:


No problem, vegyél tanyasi csirkét a

piacon, másfél-kétszeres áron. Nem tiltja a

törvény. :)


Na ne mond már. Nálunk 1200-1300 ft a csirkemell kg-ja amit az egyik helyitől veszünk. Mondjuk Én vidéken lakok ami mindjárt más, de az állításod így akkor sem igaz:D

2014. aug. 30. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
én speciel ropogósra sütöm a csirkemellet (az 1400ft-s boltilag filézett eszik és maga alá szarik csirkét :)) ) Másképp a sajátot(vidéken lakok,tartunk baromfit)többnyire csak rántva, levesbe fogyasztok, ilyen közös családi edébként.A napi csirke adag meg mint írtam ropogósra sütve.
2014. aug. 30. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

A házi csirkének jobb az íze, csak drága, mert lekardiózza a húst magáról mozgás közben.


Egyébként meg végig lehet gondolni, hogy ha mindenki (alsóhangon) napi 2-300g csirkemellet enne, mer' ugye egészségesen köll élni, és persze a szabadon kapirgáló tik a menő, kb. mennyire lenne fenntartható. Gazdaságilag és környezetvédelmileg.


Húzzátok ki a biliből a kezeteket srácok.

2014. aug. 30. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

palilaci: kimondtad a varázsszót: vidéken élsz. :)

Amikor ott éltem, én is vettem tojást 40ft-ért Ilinénitű', a rideg valóság mégis az, hogy mi városiak ezt nem tehetjük meg. (illetve de, csak baromi sok mászkálás kell hozzá)

2014. aug. 30. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

A ropogósat, hogyan csinálod?


Nálunk kisvárosban 1600 Ft körülre próbálják betenni a csirkemellfilé árát, de szokott lenni akciósan 1300 körül. Tojás is változó. Legutoljára 38 Ft-ért vettem egy helyi zöldségesnél normál(L) méretűt, de árúházakban már 50-60 Ft körül mozog, kivéve mikor akciós. Igaz a zöldségesnél nem adnak hozzá papírdobozt.

2014. aug. 30. 20:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!