Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Miért van az, hogy ezeknek a...

Miért van az, hogy ezeknek a gyúrós embereknek még a szex sem akar menni?

Figyelt kérdés

Eddig volt 5 olyan partnerem, aki komolyan benne volt ebben a sportban, köztük versenyző is.

Na a szex!

Ez valahogy nem akart menni egyiknél sem.

Ha fel is tornázták a vért ott lenn, az egész tartott vagy 2 percig.

Az meg mi?

De általában semmi nem volt, jó ha heti egy alkalommal kedve volt a drágámnak csinálni valamit, azt is a fennemlített időpontig bírta.

Ha mentem vele a városban állandóan magát nézte a kirakatokban, már engem zavart.

Miért ilyenek a testépítő pasik?

Mi bajuk van hogy nem megy a szex?

Örülnék ha ezt valaki leírná, névtelen az oldal, úgysem tudja meg senki ki írta a választ, ezért várom az értelmes válaszokat.



#lennbajvan #nemakarmenniasex
2014. szept. 3. 09:14
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
85%
Hat igen,ha dagadt disznók lennének mindjart jobb lenne.
2014. szept. 3. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
39%

És akkor 5. embernek újra izmos embert választottál? Fuck logic. :)

De nyilván kamu kérdés, sima utáljuk a testépítőket project. Szép volt kisgyerek.

2014. szept. 3. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 Tyler913 ***** válasza:

Ha komolyan benne voltak a sportban,akkor szinte biztosan használtak szteroidokat. Az anabolikus szteroidok egyik mellékhatása,hogy a szervezet saját tesztoszterontermelése leáll,a herék pedig összezsugorodnak. Ennek ellenére a kúrák alatt többszörösére nő a tesztoszteronszint az injekciók miatt,tehát elvileg ilyenkor nagyon kanos kéne legyen az alany. A kúrák között viszont szépen elpárolog a libidó,pláne,ha valaki tartós használó. Szóval lehet,hogy épp a kúrák közti szünetben kaptad el őket. De vannak az oldalon nálam jóval kompetensebbek,hátha van más ötletük.


z a sport a külsőről szól elsősorban. Ha valaki életének középpontjába a saját külsejét állítja,ha arra költ el százezreket,és a köré szervezi az egész napját,hogy minél izmosabb legyen,akkor miért meglepő,hogy valahol nárcisztikus személyiség?

2014. szept. 3. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Jaj drágaságaim!

Látom megjöttek az első díszpéldányai a gyúrós embereknek.

Az utolsó volt versenyző, előtte inkább lelkes amatőrökkel voltam.Bár némelyik elég komolyan vette.

De a lényegen nem változtat, a műszer nem működött.

Azóta inkább atletikus pasikkal vagyok(futók, úszók), és érdekes, mindegyiknek van teljesítménye az ágyban, nem is kicsi.

Akkor ez hogy is van?

2014. szept. 3. 09:41
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Szép nagy trófea gyűjteményed van, csak gyúrósból öt darab. Vannak férfiak, akik szeretnének lelki kapcsolatba is lépni, nem csak dugványozni, és egy elhasznált anyaggal szemben leredukálódik a vágy. Azért további jó munkát neked.
2014. szept. 3. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Szeretek testépítő versenyekre járni, ott van a legtöbb jótestű ember, lehet válogatni.

Jobb mint a szórakozóhely, aki ott van, általában már ad magára, csak sajnos a fenti probléma állt elő mindig.

Most már úszó és más versenyekre járok, igaz, ott nem olyan feszes izmosak az emberek, de teljesíteni tudnak.

2014. szept. 3. 09:52
 7/12 anonim ***** válasza:
67%
Én edzek 29 éve, nálam nem volt gond a cerkával. Hogy másnál miként van azt nem tudom. Ha te ezt tapasztaltad, akkor neked kellett volna megkérdezni a pasijaidat, hogy miért van így.
2014. szept. 3. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

A versenyzőnél találtam két ilyen cuccot, de azt mondta csak megőrzésre van nála, egy haverja hagyta ott, majd jön érte.

Valami ételbeépítésfokozókról beszélt.

Mikor másodjára is volt ilyen nála a falhoz vágtam mindkettőt, és otthagytam!


[link]


[link]

2014. szept. 3. 10:04
 9/12 anonim ***** válasza:
78%
Ha már trollkodsz, legalább lenne vicces, vagy frappáns, és ne a két legelső, legkezdetlegesebb gondolattal próbáld játszani az agyad. Jelentve vagy provokációért.
2014. szept. 3. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

simán el tudom képzelni, hogy a kigyúrt fickók nem bírják a strapát az ágyban. A nagy testtömeg sok oxigént vesz fel, hamar fáradnak, ráadásul nem is erre edzenek. A gyúrásból semmit nem tudsz alkalmazni az ágyban.


amióta elkezdtem bunyózni, sokkal jobb a szexuális teljesítményem. a sok jitsu, bírkózás adja az "állóképességet", és a fogásokat is lehet alkalmazni. :D

2014. szept. 3. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!