Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Van olyan kreatin (lehetőleg...

Van olyan kreatin (lehetőleg kapszula) ami rögtön bevizesít, és erőben is dob?

Figyelt kérdés
Régen kipróbáltam egy kapszulásat, Bioteches volt, nem tudom, ki emlékszik még rá, ilyen piros-fekete doboz, meg írtak rajta elég nagy hülyeségeket is, hogy 200%-os teljesítmény növekedés stb, m1, kipróbáltam és rögtön vizesített, meg erőt is hozott, na egy ilyet keresek, lehetőleg ne a legdrágábbat. Tudtok hozzá hasonlót?
2014. szept. 5. 16:01
 1/1 anonim ***** válasza:

én attacket szedtem, scitec-es termék.

edzés napon, edzés előtt egy órával bevettem éhgyomorra, ez fontos, majd egy fél óra múlva ettem rá szénhidrát dús kaját egy kis fehérjetartalmú kajával, és gyerünk edzeni.

nos, erőt, vizet, tömeget, izmot, mindent hozott.

pihenőnapokon reggeli előtt vettem be, és utána negyed vagy fél óra múlva ment a kaja.

első edzésen már éreztem a bedurranást, egy hónap múlva már pulóverben is észrevették hogy mekkorát nőttem.

jóféle cucc volt, két hónapig nyomtam.

de csak minden évben egyszer próbálom ki, hihetetlenül vizesedek tőle.

2014. szept. 5. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!