Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Naturalban vagyis szteroidok...

Naturalban vagyis szteroidok nélkül ellehet érni ilyen kinézetet?

Figyelt kérdés
[link]
2014. szept. 7. 10:45
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nem, ő is cuccol.
2014. szept. 7. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
De én most tényleg nem értem az ilyet...Meg a testépítő versenyzőket sem....Minek szteroidoznak meg ilyeneket szednek, ha amiatt olyan hormonváltozásuk lesz, hogy gyerekük nem lesz soha az életben, vagy akár meg is halhatnak a cuccozástól......Vagy vannak olyan szteroidok vagy amiket ők szednek, ami kevésbé veszélyes?
2014. szept. 7. 11:12
 3/11 anonim ***** válasza:

áhh, semmi komoly, bedurrantott egy kis boldenone-clebuterol variációt!

mondván jobb helyen lesz az őbenne, mint a patikus haverjának a hűtőjében.

NEM KÖVETENDŐ PÉLDA!!!

2014. szept. 7. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Gyerekük lehet, baromság, hogy a koksztól nem lesz. Most született meg pl Coleman-ék 4. gyereke is vagy Tóth Daniéknak is nemrég lett gyereke.

Vannak veszélyesebb cuccok, de ezeket is használják orvosi ellenőrzés mellett. Azzal tisztában vannak, hogy megrövidítheti az életet, de ez van. Valamit valamiért.

2014. szept. 7. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

jól írtad sanyi, sok versenyző haveromnak is lett gyereke, az asszony sem panaszkodik rá, nem csalja, magyarul ellátja a baját este az ágyban.

szóval, le a városi legendákkal, ebben a témában.

2014. szept. 7. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

"Azzal tisztában vannak, hogy megrövidítheti az életet, de ez van. Valamit valamiért.

"


Kathi Béla erre csak annyit mondott,hogy amelyik testépítő 60 évnél tovább él,az ...... :D :D

2014. szept. 7. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Szerintem az ilyen szintű mellékhatások orvosi ellenőrzés alatt karbantarthatók. Orvosi ellenőrzés + hozzáértés. Akik eszeveszettül ész nélkül tolják, ott lehetnek ilyen bajok.
2014. szept. 7. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Mindenki nyomja. Nem értem minek kell egyesével megkérdezni mindenkit.
2014. szept. 7. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Igen, azért ez sem úgy működik, ahogyan beállítják, hogy beszúrsz egy szurit és 1 nap múlva meddő vagy, el van túlozva a dolog (persze ennek van alapja).
2014. szept. 7. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
nem városi legenda az impotencia, viszont az tény, ha valaki nagyon ért hozzá, hogy mit hogy kell csinálni, akkor nem baja. talán. viszont nem tudom mennyire követitek a BB magazint/rádiót. Számomra kicsit feltűnő, hogy az ex-profik milyen gyorsan hullanak...
2014. szept. 8. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!