Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Igy lehetseges, hogy izmot...

Igy lehetseges, hogy izmot noveltem?

Figyelt kérdés
2 honapja dietazom, es nem vegzek sulyzos edzest. Viszont sokat setaltam, es kardioztam is neha. Igy 0, 7 kg- mal tobb lett az izom rajtam, ezt mutatja a merleg. De akkor mitol novekedett az izomtomeg? (29/N)

2014. szept. 10. 09:59
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
rossz a diétád
2014. szept. 10. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Ezt hogy erted? Tobb izomnak kellett volna lennie, vagy hogy? Marmint eleve nem is szamitottam ra, hogy ez iranyban lesz valtozas, azthittem azt csak sulyzoes edzessel lehet elerni.
2014. szept. 10. 10:05
 3/14 anonim ***** válasza:

Honnan veszed hogy ez izom? Ez nagyon keves súly inkabb víz vagy zsír.

Mi az hogy dieta? Nem fogyni akarsz?

2014. szept. 10. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
A merleg mutatja, hogy mennyi az izom, a viz, meg minden. ezt mindig felirom, amikor merem magam.
2014. szept. 10. 10:08
 5/14 A kérdező kommentje:
Igen, fogyni akarok, es az elso honapban fogytam is ket kg- ot, de most ugyanannyi vagyok, csak 1 kg viz es izom 0.7 km-mal tobb.
2014. szept. 10. 10:10
 6/14 A kérdező kommentje:
marmint ugyanannyi vagyok most, mint a 2 kg fogyas utan
2014. szept. 10. 10:10
 7/14 anonim ***** válasza:

Szállj le a mérlegről. Egy mérleg nem tudja mennyi zsír és izom van rajtad. A testzsírszázalék mérlegek elektromos úton megtudják saccolni körülbelüli értékre (az izom több vizet vesz fel mint a zsír, ami vezeti az elektromosságot) de ez annyira megbízható, mint a politikusok.


Tehát egyeltalán nem biztos, hogy növekedett az izomtömeg.

2014. szept. 10. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
lehetséges, de nem valószínű, inkább az lehet hogy rossz a diéta. azt a mérleget tényleg el lehet felejteni.
2014. szept. 10. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Hs nem profi elektronikus merleg akkor elfelejtheted.


Meg szandekos izomnöbelessel se lenne rossz ennyi nőkent. Dietaval lehrtetlen.

2014. szept. 10. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

"A hiba az ön készülékében keresendő."


Bár ha a lábaid szemlátomást nagyobbak lettek, vagy ha nem változott a kerületük semmit, akkor lehet izomtömeg növekedés. Bár én ezt kétlem, ha az étrend jó (és nagyjából jó, mivel fogytál, bár csak 2kg-ot egy hónap alatt), akkor fogyás mellett izmosodni nem fogsz.

2014. szept. 10. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!