Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Ha szénhidráttal kell tömegeln...

Ha szénhidráttal kell tömegelni, minek a fehérje?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy kell fehérje de az mihez kell?

Meg miért a szénhidráttól nő?

Miért nem a fehérjétől?

Vagy csak a bevitt kalória számít és az mindegy, hogy fehérje vagy szénhidrát?



2014. szept. 10. 22:22
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

"Szerintem, téged sem úgy szart ki anyád, hogy mindent tudtál."

És még te beszélsz a stílusról? Aki egy mondatot nem képes értelmezni??? Oda van írva, hogy ch és zsír is kell. Erre rákérdezel, hogy akkor elég sok fehérje? Agyad nincs???

2014. szept. 10. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
Inkább menjél gyúrni, a stílusod már megvan a bunkó kigyúrt sz@rokhoz.
2014. szept. 10. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:

azért írtam ilyen stílusban mert te is így írtál!!

amúgy lány vagyok

na pussz!

2014. szept. 10. 22:50
 14/18 anonim ***** válasza:
63%

A fehérje izomnovekedeshez kell de az napi max 10 g ami beépul viszont maga a feherjeben levo aminosavak beinditjak a feherjeszintezist ezért kell 2g/tskg.

Viszont ahhoz hogy te az izmaidat novekedésre sarkallda túl kell terhelned őket nehéz sulyokkal hogy a szervezet úgy érezze ha nem csinálok valamit akkor megsérülök. Ahhoz hogy ez megvalosuljon elengedhetetlen a sok szénhidrát meg a kalóriaplusz. Kiveve ha koxolsz vagy fulll kezdo vagy.

2014. szept. 10. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
100%

"Ha meg idegesít a tudatlanságom akkor lehet koccolni!!"


Vagy inkább neked kéne okosodnod, és nem csak lexikálisan. Tudod, kéne egy kis társadalmi felelősség, ha buta vagy, azzal kárt okozol a többieknek. Ahogy lesz egy másik bolygó, ahova elmehetünk, ti buták azt csináltok itt, amit akartok. De amíg össze vagyunk zárva, addig nem kéne hagyni burjánzani a hülyeséget.

Lányként meg külön gratulálok.

2014. szept. 10. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:
:D viccesek lehettek, hogy felidegesítitek magatokat ilyeneken. De szerintem egyértelmű, hogy ha valaki nem tud valamit akkor segítünk neki ha pedig nem tudjuk ezt türelmesen megtenni akkor hagyjuk, én sem megyek oda beszélgeti olyanhoz aki idegesít. Nem tudom a korotokat, de ha lesz/ van gyereketek aki most kezdi az életet, és mindent 20-szor megkérdez akkor majd neki is így fogjátok / ezt mondtátok, hogy "értelmezni nem tudod??? "
2014. szept. 10. 23:03
 17/18 anonim ***** válasza:
100%

:) Egyébként páran itt röviden érthetően és tényleg jóindulattal leírták a választ. Csak nem érted a szavak jelentését azért nem értetted mit írnak a többiek. Ha esetleg van kedved olvasni egy kicsit ajánlom neked ezt a könyvet, ebből mindent megfogsz tudni amire csak szükséged lehet.

[link]

2014. szept. 10. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Aha, szóval te épp egy kb 3-4 éves kisgyermek vagy, aki éppen a miért?-korszakát éli? Mert akkor oké.
2014. szept. 11. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!