Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Szerintetek jó a BioTech...

Szerintetek jó a BioTech Piwer Protein?

Figyelt kérdés
Eddig kaptam Scitec 100% whey profot de mostmár nem tudok ès elég drága. Szerintetek ez milyen lenne? (Reggel zabpehellyel vagy este innàl lefekvés elött illetve edzés után Dextrózzal)
2014. szept. 14. 21:22
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
Ja ès 2 hónapja edzek
2014. szept. 14. 21:22
 2/13 anonim ***** válasza:
51%
A biotech terméknek protein power a neve. A power protein az más cég terméke. De nekem nem jön be, mivel szójás cucc. Másoknak meg ez a jó, mivel nem vagyunk egyformák.
2014. szept. 14. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Bocsi azt akartam írni csak gyorsan írtam. Szerinted maradjak egy rendes koncentrátumnál vagy bepróbálkozhatok az elején szójával?
2014. szept. 14. 21:33
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Ízre borzasztó, legalábbis szerintem, szójákat mindet undorral bírom csak lenyelni, úgy, hogy épp nem hányom ki, de muszáj ezt inni, mivel nincs másra pénz, sajnos. :)
2014. szept. 14. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Én a tejsavót ajánlom. De mondom ez egyénfüggő, mert pl van itt versenyző is (egészség.szépség néven) és ő meg a szójára esküszik. Én meg nem akarok ebből oldalakon át tartó vitát, így semleges maradok. :)
2014. szept. 14. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Így van szerintem sem kell le írni,hogy ki mit ajánl mert ebből már nekem is volt vitám :) kóstold meg azt majd rájössz melyik a jó neked :)
2014. szept. 14. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Az íze nem érdekel ha ugyanúgy hatna mint a koncentrátum de majd meglátom milyen lesz :)
2014. szept. 14. 21:58
 8/13 anonim ***** válasza:

Én 2kg-ot betoltam belőle. 3 hónap alatt kezdőként,nekem ez nagyon bevált, kajára nem 100%-ban figyelve januárban 64 Kg voltam,április fele 72.

Viszont most 100% whey pro-t fogyasztok,azzal nem igazán látok változást,bár még nem rég óta szedem.

Szerintem egyszer megéri kipróbálni,ízre szar,de gondolj a fejlődésre :)

2014. szept. 14. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Egy ismerősömnek nagyon bejött. Ízre is, nőtt is tőle... ő megvolt nagyon elégedve vele. Egy másik ismerősöm meg bele se tudott inni olyan rossz volt az íze. Szóval... kísérletezz :D
2014. szept. 15. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 tap bela ***** válasza:

Csak egy adat....

A világ legnagyobb netes tápkieg portálján ahol 450 féle whey alapú, ezen belül 169 fajta whey keverék fehérjét forgalmaznak......


Szóval ezen az oldalon csupán 14 fajta(!!!!!) szója fehérjét és csak 2 fajta szója-whey keverék fehérjét forgalmaznak.


Amennyiben én kíváncsi természet lennék, akkor fel tennem magamnak azt a kérdést, hogy ha adott egy ekkora méretű netes portál, ahol közel 700 brand található, akkor hogyan létezik hogy csupán 14 szója és ezen belül 2 db szója-whey alapú fehérje található?!?!


Ez alapján el lehet gondolkodni?!?!

2014. szept. 15. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!