Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Nem baj ha szálkásításnál 20%...

Nem baj ha szálkásításnál 20% testzsírnál teljes tömegre számolva 3/tskg fehérjét vittem be?

Figyelt kérdés

2014. szept. 18. 22:48
 1/7 anonim ***** válasza:
Nembaj De nyugodtan szamolhatod a tiszta zsirmentes tomegedre.Inkabb legyen tobb mint kevesebb alapon szerintem ez nem nagy baj.
2014. szept. 18. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Első te kevered a dolgokat. Pont ha zsírmentes tömegre számolja, akkor jön ki kevesebb, mivel a zsírmentes tömeged az kisebb. Erre kell számolni, főleg sok zsírnál. A zsír nem kér enni! :-) vagy zsíros tömegre 2g x ttkg.
2014. szept. 19. 05:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Lehet igy hajnalba vaksi vagyok,de nem ugyan ezt irtam en is? 'Nembaj De nyugodtan szamolhatod a tiszta zsirmentes tomegedre'

3 tskg valoban sok..

2014. szept. 19. 05:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem azt írtad. Azt írtad, hogy nyugodtan számolja zsírmentes tömegre, nem baj ha több a fehérje. De pont, hogy zsírmentes tömeggel szorozva lesz kevesebb a fehérje. A teljes tömeggel szorozva lesz több.:-)
2014. szept. 19. 05:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Sándor Minden tiszteletem a tied.Sokat segitesz nekem.Az ket kulonallo mondat volt.A kerdezo kerdezte hogy mennyire baj ha testzsiral egyutt szamolja.Eloszor leirtam h testzsir nelkul kellene szamolni.Majd a masodik vagyis az utolso mondtomban irtam hogy : inkabb legyen tobb mint kevsebb alapon nem "vegzetes" hiba ha ugy szamolja.Lehet nemfogalmaztam kello keppen megfeleloen.Elnezest kerek. Mentsegemre szoljon,csak a joszandek vezerelt:)
2014. szept. 19. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Okés, nem kötekedni akartam, csak hogy minden világos legyen fontosnak éreztem tisztázni.:)
2014. szept. 19. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nyomtam egy zold lajkot koszonet keppen:)
2014. szept. 19. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!