Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Miért nem megy olyan jól a...

Miért nem megy olyan jól a fekve nyomás mint régen? Mit tehetnék? (lent)

Figyelt kérdés
Mikor elkezdtem a dolgot 16 évesen, elég gyorsan elértem, hogy a szériámat (5x5) 85kilóval végig tudjam csinálni. Itt bizonyos okok miatt kimaradt pár hónap (2-3) Most ismételten alkalmam nyílt edzeni járni ( heti 3x) de alig megy 65kg-vel, ami egy kicsit lehangoló... Ekkora visszaesés semelyik másik gyakorlatomnál nem történt, csak kisebb. Mi lehet az elszokáson kívül az ok? mi módon jöhetnék újra formába?
2014. szept. 19. 14:59
 1/3 anonim ***** válasza:
Mi változott az akkori körülményekhez képest? Például hogy állsz a kajával? Egyébként a szervezeted valószínűleg 3 hónap alatt lebontott némi izmot, mert nem volt rá szükség. De mivel egyszer izmos voltál, így könnyebb újrakezdeni mint régen. Azt javaslom fokozatosan haladj és légy körültekintő.
2014. szept. 19. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Pár hónap kihagyás után teljesen természetes, hogy gyengül az ember, de majd visszaerősödsz hamar. Mivel a mellizmokat egyébként nem nagyon használjuk ezért ott nagyobb a gyengülés, mint pl karnál.
2014. szept. 19. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Igen, így tapasztaltam. Köszönöm a válaszokat!
2014. szept. 27. 23:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!