Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Hogyan kezdjem, majd hogyan...

Cyrus Ravenwolf kérdése:

Hogyan kezdjem, majd hogyan folytassam?

Figyelt kérdés

Sziasztok! 15 éves fiú vagyok, viszonylag magas, 185 centiméter. A testsúlyom 79-82 között ingázik, mivel változó. Elegáns kinézetű fiú vagyok, drága, márkás ruhákat viselek, elegáns luxusórákat, egyéb kiegészítőket, viszont a problémám az lenne, hogy maradt egy kis felesleg a hasamon. Nem tudom, mennyire nagy ez a háj, nem tudok mihez viszonyítani. Régen kicsit kövérebb voltam, de indirekt lefogytam, gondolom a növekedés miatt - ami miatt persze a szemem és a hátam is romlott. Egy ilyen testnél nem nagyon mutat jól a kicsit görbébb hát (csak nagyon megfigyelve látszik) vagy a felesleg, ezért ezt szeretném izommá változtatni. Fontos, hogy mivel nem testépítő akarok lenni, nem akarok tonnás izmokat, csak kisebb kockahasat, illetve másféle izmokat, ezért semmiféle szereket ne ajánljatok, mert nem vagyok hajlandó szedni. Hogyan kezdjem el? Heti mennyi edzéssel, illetve milyen fajta edzéssel? Mivel jelenleg új iskolába járok, ezért eleinte heti két edzésre gondoltam, majd egy-két hónap múlva megnövelni négyre, néhai alkalommal pedig hétvégén is.


Köszönöm a figyelmet, s előre köszönöm a válaszokat!



2014. szept. 20. 10:14
 1/2 anonim ***** válasza:

Üdvözlöm a kedves apukádat és anyukádat, akik olyan alapot adtak neked, hogy van egy értékrended, tudod mi az igazán fontos és helyes.


(Nem ám.)

2014. szept. 20. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Google: alapismeretek.
2014. szept. 20. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!