Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Recovery heteim indulnak?

Recovery heteim indulnak?

Figyelt kérdés

Üdv

Tömegelek és úgymond taccsra mentem egészen, ilyen rosszúl még nem voltam 1 éve.


Elkapott egy durva mandula gyulladás és meghülés. Ezelelőtt 2-3 hete nagyon meghúztam a hátam. A hét elején fekvenyomásnál a könyököm, biztos a gyengülő szervezet/ test betegség közrejátszik.


Minden nap használok C-Vitamint, már több éve. Napi 1-2g-ot + Cinket meg D-Vitamint, E-Vitamint és Mega Daily One-Plus-t.


Ennek ellenére, mégis megbetegedtem. És nagyon elkezdett jobban fájni a derekam is.


Holnap elmegyek vásárolni Arthroxon Plus-t, mivel sok jót hallottam róla, remélem rendbe rak 1-2 hét alatt.


Ezen kívűl használok NUROFEN EXPRESS FORTE-t.


Tömegből sokat veszítek ? Nagyon alig van étvágyam, csomó hányinger naponta, meg hasonlók.



2014. szept. 25. 15:59
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!