Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Kondizok de nagyon megtetszett...

Anonimuus8 kérdése:

Kondizok de nagyon megtetszett a streetworkout mivel ahol lakok átadtak egy komplett parkot és átvariáltam az edzésem szerintetek?

Figyelt kérdés
Hétfőn kondi , mell bicepsz.Kedd nagyon pici street work de tényleg csak 20 perc pici átmozgatás inkább hasazok. szerda streetwork parkba hát tricepsz. csütörtök pihi. Péntek kondiba váll, láb.szombaton szintén keddi nagyon alap lájtos streetwork és vasárnap pihi. fehérje megy , sok kaja megy,9-10 óra alvás naponta pipa. vitamin pipa. Természetessen néha variálom ,hogy pl streetwork parka mellezek és akkor kondiba hátazok tehát cserélgetem azért néha
2014. szept. 30. 21:15
 1/5 anonim ***** válasza:

Majd érzed, jó a saját testsúlyos edzés, de az elönye ilyenkor kissé a hátránya is. Ergo nem tudod specifikusan izolálni az izmokat. Hogy tricepszezel, hogy a melled ne kapjon terhelést? Hátsó támasszal okés, de a tolóckodás már neccesebb.


Ettől függetlenűl nem hangzik rosszul, neked kéne kitapasztalni, elég-e a pihenőidő az izmoknak. Én mondjuk a tricepszemet 3-4 napig is szoktam érezni mostanság, ilyenkor nem szívesen piszkálom, de ez az én egyéni problémám :D

2014. szept. 30. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Köszi a választ:)

"Ergo nem tudod specifikusan izolálni az izmokat"

ezt egy kicsit kifejtenéd ? még nem hallotam ezt a kifejezést,szót.

2014. szept. 30. 21:22
 3/5 anonim ***** válasza:
Teremben például tudsz csak bicepszezni street workoutban pedig a melledet válladat egyéb részeket is használni kell bicepszezéskor
2014. szept. 30. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
aha értem csak mostanában egyre több helyen olvasom,hallom,látom ,hogy érdemes kombinálni a kondit és a streetworkoutot
2014. szept. 30. 21:29
 5/5 anonim ***** válasza:

Érdemes, csak épp egy nap. Tehát ha én tricepszezek, akkor a súlyzós edzés mellé berakom a tolóckodást is (vagy szűk fekvő). Frankón megy tricóra, de valamelyest mellre is (persze testartás kérdése mennyire). De egy nap letudom, a mellre meg 2-3 nap múlva kerül sor - no para. (bár én többnyire mell-karozok, így ez nálam lényegtelen).


De ez a terem, megértem hogy necces volna rohangálni két gyakorlat között a parkból a teremig :D

2014. szept. 30. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!