Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Miért megy a hasam a kreatintól?

Miért megy a hasam a kreatintól?

Figyelt kérdés

[link]


Az van ráírva a dobozára, hogy, idézem: „1g/20kg test-súlyonként”. Pont úgy, ahogy írtam. Ez mit jelent? Ha 70 kg vagyok, akkor naponta 3,5 gramm kellene?


Mert én az első héten elkezdtem úgymond tölteni. 15kg-onként 5 grammot, ahogy olvastam valahol, ergo napi 20-25 grammot szedek. Tegnap kezdtem, ma már fosok (bocs). Mi lehet a gond? Ezzel nem is kellene tölteni, csak egy nap max. 3,5 grammot szedni, ha 70 kg vagyok? Köszi előre is a választ! :)



2014. okt. 4. 17:11
 1/9 anonim ***** válasza:
hát a kreatint sokan nem bírják. én se, csak töltés nélkül tudom bevinni.
2014. okt. 4. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Beírtam a kulcsszavak egyikének, hogy fosás, erre most nézem, ki van javítva has-ra. WTF? :DDD
2014. okt. 4. 17:22
 3/9 anonim ***** válasza:
Ha nem bírja a gyomrod a töltési adagot, akkor menjen simán a fele, vagyis szintentartó. Nálad ez napi 2 x 5g. Így is betöltesz majd, csak kicsit később.
2014. okt. 4. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
De ami rá van írva a dobozra, az mit jelent?
2014. okt. 4. 20:30
 5/9 anonim ***** válasza:
Az hulyeség. Kevés a 3,5 g kreatin még szinten tartásra is. Tapasztalat!
2014. okt. 4. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
5 grammhoz mennyi vizet öntsek? 4 dl elég kell hogy legyen, nem?
2014. okt. 4. 20:46
 7/9 anonim ***** válasza:
Fél litert ajánlanak, de elég 4 dl.
2014. okt. 4. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Akkor napi 2X5 g-tól nem kellene hogy bajom legyen, igaz? Viszont ha mégis, akkor mit csináljak? 4-3-3 felállásban toljam, vagy a monohidrát számomra sztornó?
2014. okt. 4. 20:50
 9/9 anonim ***** válasza:
Nagyobb adagban egyszerre, főleg eleinte legtöbb embernél van ilyen hatás, ami pár nap használat után már nem jelentkezik. Viszont ha a napi adagot elosztod 3-5 részre és óránként de akár nagyobb időközönként szeded be, akkor nem okoz ilyen bajt.
2014. okt. 6. 04:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!