Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Ez tényleg naturál?

Ez tényleg naturál?

Figyelt kérdés

http://www.youtube.com/watch?v=RuY-2dikekQ

ez tényleg naturál lenne? Szerintem egyáltalán nem..



2014. okt. 17. 21:41
1 2 3
 11/21 Osynho ***** válasza:

Utolsó: ezt iróniából, viccnek szánta? :D


Itt egy nem nagy izomtömegű hát:


[link]


Sok csirkerizst tolt a csávó + C-vitamint szedett, nem? XD

2014. okt. 18. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 Tyler913 ***** válasza:

Ja,intravénás csirkerizst :)


Egyébként ahogy előttem is írták: azért szokták magukat egyesek naturálnak hazudni,mert úgy nagyobb a riszpekt. Ezek az emberek a testükből élnek,saját honlappal,edzésvideókkal,edzéstervekkel,szponzorációkkal. Azt az illúziót kell fenntartani,mintha a saját,speciális módszerek és tápkiegek jelentenék a különbséget az átlagcsóka és közöttük,hogy eladható lehessen a termék. Ennyi.

2014. okt. 18. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
Jha így a képet elnézve azért lehet igazatok van.De a videót elnézve nem egy robosztus ürge.Szerintem jó ha van 80kg.
2014. okt. 18. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
Elnéztem rendesen most már biztos.185cm magasnak és 104kg írják egy honlapon a méreteit.Pedig a videóban nekem kis törékeny alkatnak tűnt.
2014. okt. 18. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 A kérdező kommentje:
Mint ahogy írtam, gondoltam is hogy nem naturál, csak nem értettem, hogy akkor minek hazudni, de így már értem, mindegy, köszönöm :))
2014. okt. 18. 14:38
 16/21 Osynho ***** válasza:
Az a baj, hogy az emberek egyből lenézik, azt, aki ilyesmi fizikumot épít, nyilván szteroidokkal. Merthogy úgy könnyű... Pedig nem, nagyon is, k..va nehéz! Szóval nemhogy kisebb eredmény, még nagyobb is, mint egy hobbygyúrós szint. Akiket meg kell vetni, azok a nyominger tizenéves hurkalé kölkök, akik pár hónap "edzés" után máris danabolt szednének, amihez a gyakorin kérnek tanácsot. Közben meg pizzán, meg hamburgeren élnek.
2014. okt. 18. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 Tyler913 ***** válasza:
A versenyzők és fitneszmodellek közül is sokan szemétkaján élnek és p.nci módra edzenek. Nyilván nem mindenki,de sokan. Az kamu,hogy ha doppingolsz,többet KELL dolgoznod,és jobban kell figyelned. Lehet,és ha megteszed,nyilván többet ki lehet hozni a dologból. De ha valaki kokszol,és még a genetikája is jó,vacak edzéssel és kajával is naturálként elérhetetlen eredményeket fog hozni.
2014. okt. 18. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:

A koxolást / doppingolást azért KELL lenézni, mert egyrészt: ilyen eredményeket sose érnél el nélküle, másrészt egyszerűen csalás. Koxolsz össze vissza kajálhatsz, és nem zsírosodsz, viszont 3x annyi tömeg jön rád mint egyébként, feleannyi munkától. Persze, el kell menni edzeni, de egyrészt jobban bírod majd az edzést, szinte kívánod. Másrészt összevissza dobálod a súlyokat, azzal is ugyanazt éred el, mint a 100% szabályosságú, kemény edzésekkel.

Akárki mást mond kamuzik. Lehet blablázni hogy jaj de akkor is keményen kell edzeni meg ilyenek, de szerintem nem mindegy hogy 5 évig edzel keményen, eszel tisztán egy fizikumért, vagy 1 évben tolsz egy kúrát és meg is vagy anélkül hogy kajára nagyon szigorúan figyelnél egyáltalán.


Aki profi testépítő annak "kell", mert náluk ez a szint. Viszont pistikének a teremben akinek azért kellenek az izmok, mert kisebbségi komplexusa van, meg hogy a csajok rátapadjanak az elbújhat a...

Magadat fejleszted az edzéssel, és ha a könnyű utat választod magadat csapod be, magadnak hazudsz, és ez a személyiségedre is kihat, és sokat árul el.

2014. okt. 18. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 A kérdező kommentje:
Én eddig úgy tudtam, hogy többet kell edzened, mert hamarabb regenerálódsz, így többet tudsz edzeni.Na mindegy akkor, akkor végülis Zyzz meg Jeff seid sem olyan menők igazából?:D (mármint tudtommal ők is kokszolnak, tehát ők sem "erőltették" (nem teljesen, minden erővel edzenek) meg magukat?
2014. okt. 18. 16:42
 20/21 anonim ***** válasza:

Többször tudsz edzeni is, mert hamar regenerálódsz, de nem KELL többet edz, mert koxolsz. Egyszerűen szuperembernek érzed magad: erősnek, magabiztosnak, pezseg a véred, úgy érzed ettől élsz.

Nyilván a rövidült pihenőidő miatt is fejlődsz jobban. Ezért látsz ilyen 5-6 napos edzésterveket is, meg hogy egy héten 2x átmozgat iszony keményen egy izomcsoportot is a terv szerint.


Persze. Ezek mind koxolnak mint atom, hogy eladják a saját edzőprogramjukat, meg a szponzoraik semmit se érő cuccait (semmit sem ér a koxhoz képest). Ők azért nem vallják be sose, mert illegális minden ilyen szer, és ha valaha is szedtél lecsuknak (ja meg aki szedi, az terjeszti is haveroknak). Az meg a másik hogy ha bevallja elesik a presztízstől, megutálják, szponzorok elhagyják. Ezért a sok kamu, meg tévhit. Itthon nem tudom hogy van törvényi szinten, de többen is bevallják hogy tolják a profik közül is (kathi béla pl)

2014. okt. 18. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!