Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Melyik a legjobb szteroid márka?

Melyik a legjobb szteroid márka?

Figyelt kérdés
2014. okt. 18. 14:35
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Milyen szteroid?
2014. okt. 18. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Milyen márka?
2014. okt. 18. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Kezdjük ott, hogy szerinted mi az a szteroid?
2014. okt. 18. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
És mi a márka?
2014. okt. 18. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
0%

Milyen szteroid?

Tesztoszteron, növekedési hormon...?

2014. okt. 18. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

A növi amúgy nem szteroid, hanem tulajdonképpen fehérje, egy polipeptid hormon.

(figyeltem biológiaórán, igen)

2014. okt. 18. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
78%
szunnyadóizomstimulátor2000
2014. okt. 18. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Legjobb szteroid?

Ilyen nincs!

Márka??

Mindegyik UG. termék(undergound), ált alapanyagot vagy legálisan vagy illegálisan szereznek, és valahol a távolkeleten nyomják újra a cuccokat.

Ez még a jobbik eset, de a rosszabb mikor még ezeket a cuccokat itt kelet-európában, (még kis hazánkban is ) újracsomagolják, hígítják, az amúgy is kétséges eredetű és összetételű terméket, és ezt azt adják tovább, hogy tuti, vedd meg, mert eredeti gyógyszertári!

Nos ezeket nyomja a sok kis steroid jóska pista, mert ugye az ő emberek tudja a tutit és biztos eredetit szerez!

Persze!

Itthon még a versenyzők nagy része is az ug cuccokat nyomja, de sok részük legalább abból az eredetit, a távol keleti importot, akinek meg nincs ismeretsége annak marad a kelet -európai ócskaságok, amikben néha hatóanyag sincs!

és van a kivételes sportolói rész, aki a különféle sportszövetségek "közreműködésével" a sportorvosok "segítségével" tényleg EREDETI GYÓGYSZERTÁRI minőségű cuccot nyom, nos őket látod a különféle eb és vb versenyeken, de köztük nagyon kevés a testépítő, inkább más sportágak versenyzői.

Remélem most nem romboltam szét az álomképedet!

2014. okt. 18. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
#8 Szép kis álomvilág, hogy szerinted még van eredeti... Amikor a versenyzők olyan "eredeti" cuccot tolnak amit már 8 éve nem gyártanak és/vagy a gyártó sincs már régóta.
2014. okt. 18. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

"#8 Szép kis álomvilág, hogy szerinted még van eredeti... Amikor a versenyzők olyan "eredeti" cuccot tolnak amit már 8 éve nem gyártanak és/vagy a gyártó sincs már régóta."


Baj van az olvasási és szövegértelmezési képességeddel?

Eredeti szerre én max azt írtam, amit sportorvosok "közreműködésével" nyomatnak, de az más kategória(receptköteles gyógyszerek).

Az ug termékekre amit írtam, hogy "abból is van eredeti" olvasd vissza milyen szövegkörnyezetben írtam, hogy az már eleve utángyártott termékként kerül forgalomba, amit szintén újranyomnak kelet -európában, és ahhoz képest "eredeti" cuccot nyom az , aki a távol keleti importhoz jut hozzá, és nem a szlovák, meg hazai vackokhoz:).

Remélem így már érted.

vagy máshogy is el kell még magyarázni?

2014. okt. 18. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!