Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Melyik a legjobb multivitamin...

Melyik a legjobb multivitamin csomag?

Figyelt kérdés
Illetve csomagban megéri venni? vagy inkább külön-külön ? hogyha szálkásítok és 2 ch-s étkezésem van, akkor annál a 2nél kéne az összes kapszulát magamba nyomni?
2014. okt. 28. 21:26
 1/8 anonim ***** válasza:
Nincs legjobb, mert mindenkinek más lehet jó. Nem ugyanannyi kell egy szálkásan 120 kilós testépítőnek, mint egy 60 kilós kisgyereknek.
2014. okt. 28. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Akkor mit ajánlanál? :) a mikrotápanyagok körében még nem vagyok jártas... :) még életemben nem szedtem vitaminokat :)
2014. okt. 28. 21:46
 3/8 anonim ***** válasza:
Általában megteszi egy mega daily one vagy egy vitabolic is. Ezek mellé nem árt még 1g C-vitamin pluszban naponta.
2014. okt. 28. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszi Montez :) örülök, hogy visszajöttél és ellátod a leendő testépítőket hasznos tanácsokkal :)
2014. okt. 28. 21:52
 5/8 anonim ***** válasza:
Nincs mit. Ennek nem sokan örülnek, hogy itt vagyok.:-)
2014. okt. 28. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 kovpet ***** válasza:
De, sokan örülnek. Az elsöprő többség, szerintem. Csak egy hangos (és általában idióta) kisebbség nem örül, de az ő véleményük nem sokat számít véleményem szerint :)
2014. okt. 29. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Köszi, ezt jó olvasni. :)
2014. okt. 29. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Én is örülök hogy itt vagy :D akik meg nem azokat meg vigye el az ebola :D

A válaszra: én One a Day-t szedek de következő Mega Daily One lesz szerintem megy C-Vitamin 1000mg :)

2014. okt. 29. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!