Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Egy nő naturálban tisztán...

Egy nő naturálban tisztán elérhet ekkora izomtömeget?

Figyelt kérdés
[link]
2014. nov. 1. 22:29
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:
De facebook-os tesztoszteron emagazinban tizen huszon emberek! Ez azért dúrva!
2014. nov. 1. 23:07
 12/21 anonim ***** válasza:
Kb. ez jutott eszembe a kép láttán. [link]
2014. nov. 2. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 A kérdező kommentje:
Hát nekem is kb :)
2014. nov. 2. 00:34
 14/21 anonim ***** válasza:
Ez fake. Biztos, hogy photoshoppal rakták a csaj fejét arra a testre. Ha mégse, akkor tuti natural :D flabelos öcsém meg a sok spenót.
2014. nov. 2. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 A kérdező kommentje:
Nem fake, tényleg ilyen lett, am ha megnézed az arcvonásai is kicsit férfiasodtak...
2014. nov. 2. 09:47
 16/21 anonim ***** válasza:
De meglepően helyes maradt az arca minden férfiasodás ellenére. Viszont az első kép + egy kis izom, és egy bomba nő lehetett volna. Kár érte.
2014. nov. 2. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
Ja, igen, azt láttam, csak a sok mocskolódást nem bírtam :D Amúgy van még pármilliárd nő a világon, ha ez az egy szem csaj ezt csinálta, az kinek fáj? Meg úgy összesen ilyen szintű nőkből szerintem pár ezernél nincs több a világon, elenyésző a számuk az összeshez képest, hát hadd csinálják azt, amit akarnak. Az számít, hogy ő boldog-e ettől, nem az, hogy én boldog vagyok-e attól, hogy ő mit csinál.
2014. nov. 2. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 A kérdező kommentje:

Kitiltottak a facebook oldalukról pedig én semmi mocskolódást nem írtam.

De úgy hogy az ő pártjukat fogtam..

Aki odatévedt és beírt valamit hogy milyen ronda akkor gyorsan írtam hogy miért ne mondja ezt, mert veszekedés lenne és igazából mindenki egyetértett

Egyszerűen csak tudták hogy igazam van és nem igazán lehetett rá mit mondani....megoldás? Hallgattassuk el

Megkérdeztem hogy ez az oldal nem pont azért van hogy aki idetéved az hiteles információt kapjon és ne hitegessük feleslegesen az embereket?


Válasz dióhéjban: Ez az oldal nem azért van hogy segítsünk a kezdőknek vagy tanácsokat kapjanak és a szárnyaink alatt fejlődjenek hanem azért hogy a "profik" beszélhessenek egymással meg a versenyeredményeiket megoszthassák.

Aki az élsportban van legyen az nő vagy vagy férfi tudja mivel jár az élsport a többi kis féreg meg kussol és ez tabu téma..

2014. nov. 2. 13:57
 19/21 anonim ***** válasza:
Miért, mit írtál? (szó szerint)
2014. nov. 2. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 A kérdező kommentje:

Valentin Horváth Garner vagyok, Ha esetleg nem törölték volna, am ez volt kb de előtte is volt csak ennyit mentettem ki:


Nem, nem azért van ez az oldal, hogy itt bárki is ingyen oktatásban részesüljön netán kedves nővérek szárnyai alatt bérmentve bajnokká váljon.

Aki itt van/volt az tudja mivel jár az élsport és kussol. Nincs oktatás!

Ez az oldal a testépítő és erőemelő társadalmat kívánta összefogni ...

KEZDETBEN!

Majd jött Mazsola és Tádé a Futrinka utcából és hozta a pereputtyot is. A sportolok elmenekültek az edzőkkel, szakértőkkel együtt.

Ezért van az, hogy manapság nincs érdemi hozzászólás a hülyébbnél hülyébb kérdésekre. Egyszerűen elmentünk más csoportokba, ahol ilyen emeletes állatságok fel sem merülnek és ha kiteszünk egy ilyen képet a csajokról akkor legfeljebb elismerés hangzik el, de bántó szó az soha. A kezdők azok legfeljebb csendes áhítattal figyelnek és megtiszteltetésnek veszik ha valaki érdemben válaszol nekik.

Szóval ha azt hiszed, hogy ennek az önfeledt csevejnek van bármi haszna a részedről akkor csak bátran. Lehet figyelni kellett volna korábban.

Arról nem beszélve, hogy tabu téma és csak az igazán hülyék állnak neki érdeklődni így nyíltan.


Én:


Most már nincs mit kérdeznem, mindenre válaszoltál. Köszönöm. Ennyit szerettem volna tudna, rövidebbre is lehetett volna fogni ezt az egész hacacárét ha ezt előbb elmondja ezt valaki...nyilván aki hülye és nem tudja, ti meg egyből csipőből elkülditek a francba ahelyett hogy egyből így tisztába tennétek a dolgokat mint ahogy most te is tetted László akkor még jó hogy a hülyéje tovább kérdezi hogy "de miért?" Amit ti csak a "függöny mögött" tudtok és tudjátok hogy tabu azt nem tudja egy 2 hónapja edző kezdő aki most tévedt ide a "nagyok közé" és felteszi a kis kérdéseit..emiatt nem őket kéne hibáztatni hanem azokat akik eldöntik hogy ki kerüljön be ide és ki nem...szerintem ezzel semmi rosszat nem mondtam, és még egyszer kösz..

2014. nov. 2. 14:59
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!