Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Vennék konditerembérletet, de...

Vennék konditerembérletet, de személyi edzőre nem futja? Elpuhult, +20-kgmal rendelkező 45 éves nő vagyok? Milyen gyakorlatokkal kezdjek? Még sose edzettem.

Figyelt kérdés
2014. nov. 5. 12:57
 1/4 anonim válasza:

[link]

Én nem vagyok ebben szakértő, de ez a videó és az alatta található linkek hasznosak lehetnek. :)

2014. nov. 5. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Heti 3 napos teljes testes kezdő terv kell. Találsz ilyet a bodybuilder honlapon az edzéstervek fülnél. Van külön nőknek is pár terv, bár szerintem nem kell különböző gyakorlat nőknek és férfiaknak.
2014. nov. 5. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
100%
Én anno úgy mentem, h kezdő bérletet vettem, ha jól emlékszem 5 alkalom volt benne, plusz szauna használat és egy alkalom edzésterv személyi edzővel. Megmutatta, le is írta, mit eddzek, az elején ritkábban mentem, így az 5 alkalom nem volt olyan kevés, mint tűnt. Aztán már egyedül csináltam, a súlyokon emeltem, ahogy kevésnek éreztem az előzőt. Szerintem érdemes érdeklődni, h van-e ilyen jellegű bérlet ott, ahova járnál.
2014. nov. 5. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A legtöbb helyen van egyfajta teremedzo, aki mindenkinek segít, mielőtt mentőt kell hívni egy-két lelkes amatorhoz. Azért nem fognak plusz pénzt kérni, ha bekapcsolja neked a futogepet :)
2014. nov. 5. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!