Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Szülői támogatás teljes...

Szülői támogatás teljes hiányában hogyan oldható meg az étrend?

Figyelt kérdés

Karatéztam 3,kondiztam 2 évig de rettenet szarul nézek ki mert rossz volt a kajám. Anyámmal nem lehet erről beszélni ő csak azt hajtogatja hogy "több sport" kell és nem hallgat meg.Apám a fejébe vett néhány hülyeséget és ahhoz ragaszkodik,szerinte pl. virsli meg tej kéne nekem.


Ebédet nagymamám csinál de teljesen kiszámíthatatlan,mert néha hatalmas adagokat csinál,néha alig van benne hús. Vagy pl beállít apám egy pizzával, ha nem azt eszem akkor megsértődik,ha azt eszem akkor berohad a túróm amit aznap terveztem megenni meg ilyenek.


Hogy tudnám megoldani?

18/F


2014. nov. 5. 16:10
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:

Pont ugyan ez a helyzet nálamis. Én úgy oldom meg, hogy elmentem dolgozni, így lett pénzem, vettem 4 kg fehérjét. Oké. Aztán van hogy reggel pénzt kapok kajára, na akkor bevásárlok pufirizsből vagy tk-kenyérből + turmix. Ez délelőtt megy. Hazaérek, itthon meg megy tojás + túró.

Volt sértődés itt is, hogy miért nem eszem meg az ebédet, aztán csak néztek mikor azt mondtam hogy több tápanyagvan ebben a fehérje+zab turmixomban mint abban a fazéknyi főzelékben.

2014. nov. 5. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Mutass nekik pár weboldalt, ami a kajalassal foglalkozik.
2014. nov. 5. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Én veszek egy napra 4 tojást,1 csomag sonkát meg egy adag túrót+a turmix. De ez 100 gramm fehérje sincs, és legalább 150 g kéne..
2014. nov. 5. 16:26
 4/17 A kérdező kommentje:
2 nem lehet,mert nem érdekli őket sőt ellenzik.
2014. nov. 5. 16:26
 5/17 anonim ***** válasza:
Hát a tojás az szerencsére megoldható nálam, mert gond nélkül sütök 10et. Azzal meg én meg is vagyok.
2014. nov. 5. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Ha anyagilag megendedheted, egyél több tojást és túrót ennyi tudok tanácsolni.
2014. nov. 5. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:

Kényes téma, nálam se sokkal jobb a helyzet. Ha a fehérjét kanalazgatom a shakerbe, nem szólnak semmit, csak megy az összenézés, meg a fejcsóválás, ami talán rosszabb is, mint az egyenes megmondás. Brr.


Ha megengedik (csakcsak), akkor főzz magadra, illetve vegyél proteint, ezekkel kiegészítheted a kaját. Persze otthon sem kell nagyon precízkedni kajaügyileg, a rántotthús krumplipürével bőven megteszi, csak ha grízes tészta van, akkor iszol utána egy turmixot, vagy ha nem néz rád csúnyán a mammer, hogy mit csinálsz, akkor kihagyod a nagyon gány dolgokat.


Meg persze megpróbálhatod az elméjük tágítgatását, de általában nem sok sikerrel jár az ember.

2014. nov. 5. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:

Vacak genetikám van szóval 100%-os kaja kéne.:(


Ezsek több tojást akkor. Napi 6-8 gondolom még nem árt.

2014. nov. 5. 16:31
 9/17 anonim válasza:
Mit értesz azon, hogy vacak genetikád van ? Magasság ? Súly ? Életkor ?
2014. nov. 5. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

Az hogy nő a tömeged attól függ hogy eleget eszel e.

Edzésen tedd oda magad jobban. 100 g fehérjével is lehet fejlődni.

Egyél sokat. Ha apud hoz egy pizzát akkor egyél abból is meg a túródat is.

2014. nov. 5. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!