Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Miért ilyen puhányok ma a...

Miért ilyen puhányok ma a konditeremben az emberek?

Figyelt kérdés

Most nem az átlag kocsmatöltelékekről beszélek, hanem a konditerembe járókról.

Akad egy két ember, aki még guggol és felhúz, evez keményen, de senkit sem látok olyan gyakorlatokat csinálni mint mondjuk a mellre vétel nyomással vagy a magasra húzás, helyett a csigán bohóckodnak, ülnek a csigás lehúzó gép és a kábeles evezőgép kényelmes kipárnázott padján. Egyszerűen lusták odaállni egy rohadt olimpiai súlyzórúdhoz, mert az nem csak ücsörgés, hanem munka volna.

Szerintem a melledzés is azért olyan népszerű, mert majdnem minden gyakorlatnál csak fetrengeni kell a padon.

Nagyon keménynek hiszik magukat, hogy fejlődnek egy kicsit fekvenyomásban, de fej fölé nyomást már meg sem merik próbálni, főleg nem mondjuk egy mellre vételtt nyomással, hiszen ott minden ismétlésnek le kell hajolni a súlyért.

Ti mit gondoltok erről?


2014. nov. 6. 19:54
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
68%
Szomorú.
2014. nov. 6. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
97%
Neked nem tök mindegy, hogy más mit csinál a kondiban? Annyira utálom az ilyen megmondó embereket, a saját dolgoddal törődjél...
2014. nov. 6. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
Én is amondó vagyok, hogy nem kell törődni a másikkal. Ha nekik a csigás bohóckodás jön be, akkor hadd végezzék. Én attól tudok nagy súlyokkal edzeni, engem nem zavar.
2014. nov. 6. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
95%
Szerinted ez kit érdekel? a legkisebb gondom is nagyobb ennél..
2014. nov. 6. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
95%
Ahogy én nem várom el, hogy beleköpjenek a levesembe mikor edzek, úgy én is leszarom más mit csinál, a lényeg én letudom aznapra a kemény edzésem, ahogy én jónak látom.
2014. nov. 6. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
93%
Gondolom te is bemész a konditerembe, végzel egy kis pi.nalegyezést, miközben nézed a többieket, ugye ? Grat.
2014. nov. 6. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 kakao01 ***** válasza:
93%
mert amiről te beszélsz az összetett gyakorlat, senki nem teszi be az edzéstervébe, mert a legtöbben osztott edzéstervvel izolálni szeretnék az adott izomcsoportot, nem a felhúzást kombinálni a vállból nyomással meg ilyen súlyemelő gyakorlatokat végezni amik egyébként sérülésveszélyesek is, mivel nem tanította meg nekik senki a technikát. ennyi
2014. nov. 6. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
90%
vagy csak éppen végzett az edzéssel, vagy épp pihent épp
2014. nov. 6. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
89%
Komolyan ennyire érdekel, hogy mások mit csinálnak :D?
2014. nov. 6. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
90%
kivancsi vagyok a fizikumodra ha te kemenyen csinalod es mas bohockodik rajtad biztos jobban meg is latszik ;)
2014. nov. 6. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!