Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Marc Fitt hazudott erre a...

Marc Fitt hazudott erre a kérdésre facebookon?

Figyelt kérdés

Az egyik videója alatt ezt kérdezték tőle kommentben:


"Marc, tell us, is your result achievable without steroids ?"(marc áruld el nekünk, az eredményed elérhető szteroidok nélkül?)


Válasza: "I never took drugs to get where I am, so yes." (soha nem használtam drogokat hogy elérjem ahol tartok, szóval igen a válasz"


lehetséges hogy tényleg nem kokszolt? hazudik? miért hazudik? megtehetné hogy egyszerűen nem válaszol. esetleg tényleg ilyen hiperbrutál genetikája lenne? kíváncsi vagyok a véleményekre.


2014. nov. 17. 22:19
1 2
 1/11 Pörölyfej Béla ***** válasza:
100%
Talán meg jó genetikával elérhető lenne egy emberből ezernek. Szerintem cuccolt. Amúgy is mindegyik ilyen emberke azt mondja, hogy naturál.
2014. nov. 17. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 Pörölyfej Béla ***** válasza:
*1000 ból 1-nek (jav.)
2014. nov. 17. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 Tyler913 ***** válasza:
Ne legyenek illúzióid. Azt megkockáztatom,hogy kivételesen jó adottságokkal elérhető ez a szint tömegben,de akkor is messze túl száraz és túl fiatal. Aki a testéből él,az sosem naturál.
2014. nov. 17. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Mert egyáltalán nem érdeklik az ilyen kérdések.Ez most olyan,hogy a bankrablásból élő fazont megkérdezed,hogy mi a véleménye a bakrablásról,akkor azt fogja mondani,hogy elítélendő bűnös cselekedet,nem fogja neked beismerő vallomást tenni,hogy igen én is az vagyok és jól élek belőle,de mondjuk írhattam volna fideszes politikust is a példába.
2014. nov. 17. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Szerintem marc fitt most ebben a pillanatban natúr.

De amikor berobbant tuti nem volt az. Kisebb volt de extrémen szálkás.

2014. nov. 17. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Hát ha koxol akkor valamit nagyon rosszul csinál, mert koxxal sokkal jobb formában kellene lenni. Szerintem kivételes genetikája van ennyi az egész.
2014. nov. 18. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
60kg-al bicepszezik,140kg-al nyom fekve ekkora tömeggel.szted natural?
2014. nov. 18. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
6-os ezt ugye most nem mondtad komolyan? Szerinted kox és kox között nincs különbség? Aki csak vízhajtózik verseny előtt az szerinted ugyan az mintha valaki nővizik, inzulint nyom, tesztoszteront meg a jóég tudja még mit?
2014. nov. 18. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 claiton válasza:

"60 kilóval bicepszezik, 140-el nyom fekve!"

:):):):):):):)):)


FONT! Nem pedig KG.


60 font, ami 26 kg, 140 font pedig 63 kg.


A súlyzókra, amiket használ, fontban van írva a súly.

2015. jan. 25. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Nem. A srac atvaltotta. Oldalankent 3 db 45 fontos tárcsával nyom felve.
2015. jan. 25. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!