Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Van erre valamilyen lehetőség?

Van erre valamilyen lehetőség?

Figyelt kérdés
18 éves fiú vagyok, 5 hónapot edzettem, de mivel elköltöztünk, ezért abba kellett hagynom, már nincs pénzem csinálni, se bérletre, de kajára, a költözés miatt.. 178cm/82kg vagyok, kb 20%-os testzsírral. Karácsony után jött volna egy diéta, de így nem tudom mit tegyek. Az a kevés izom amit felszedtem a pár hónap alatt, megmaradt, gyengébb sem lettem, mert volt egyszer lehetőségem kipróbálni magam azóta. Na most, az a gondom, hogy még mindig szeretnék legalább egy 15%-os testzsírra lemenni, mert kicsit zavar, főleg az arcomon, hogy nem tónusos. Ti mit csinálnátok? Hogyan csináljam? Ilyen helyzetben ez nagyon nehéz, de itthon talán tudok edzeni saját testsúllyal, de kajára nem tudok figyelni.. Hogyan lehetne a legtöbbet kihozni ebből a helyzetből?
2014. nov. 25. 10:20
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
Kevès fehèrjével izomvesztés lesz, tehát erre azért költeni kellene. Olcsóbb protein, húsok.
2014. nov. 25. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:

Fél kiló csirkemell 650Ft

Fél kiló zabpehely 600Ft

1 adag (40g) tejsavófehérje koncentrátum 152Ft


Az annyi mint naponta összesen 1402FT

2014. nov. 25. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:

Bocsi, zabpehely nem is kell ennyi naponta!

Szóval még olcsóbb!

2014. nov. 25. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:

Igen, én is azért vagyok ilyen nem tudom mit tegyek féle helyzetben, mert félek az izomvesztéstől, nem szeretnék megint 33-as kart..

Napi laza 1400Ft. Egy héten nem kapok annyi pénzt.

2014. nov. 25. 13:52
 5/20 anonim ***** válasza:

Hát ha most tényleg az van, hogy heti 1400Ft alatti összegből kell megoldanod a táplálkozásodat, akkor te már szó szerint éhezel!

Így nem is tudok mit javasolni! Akkor marad az hogy vegyél magadnak mindennap egy félkiló kenyeret, hogy ne halj éhen!

Más választásod nincs!

2014. nov. 25. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
Nem én oldom meg a táplálkozásomat, hanem anyám a tejbegrizzel meg pörkölttel, délelőttre vajas szendviccsel. 1000Ft/hét a költőpénzem.
2014. nov. 25. 14:25
 7/20 anonim ***** válasza:
Semmi pénzből hogy szeretnél valamit is a céljaidból megvalósítani már ne is haragudj?
2014. nov. 25. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
A sparban fel kilo zabpehely csak 200ft, szóval nem olyan vészes az :). 900ft+ 500ftért zöldségek, de nem hiszem, hogy kapna napi 1400ft költőpénzt. Sajnos ez ilyen, én is ebben a cipőben járok.
2014. nov. 25. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:

Akkor anyukáddal kellene beszélned, hogy te nem tejbegrízt meg vajaskenyeret akarsz enni, hanem csirkemellet, rizst és zöldséget.

Mondd meg neki, hogy ezeket hozza a boltból, de nem kell neki külön főznie rád, hanem megoldod magadnak.

Egyébként rohadtul nem nagy etvasz a rizst megfőzni meg a csirkemellet kisütni!

Meg egyszerre is megcsinálhatsz egy nagy adagot, eláll a hűtőben.

2014. nov. 25. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:

Hát persze, szerintem fel is pofozna, ha most szóbahoznám, hogy akkor külön nekem vásároljon be havi legalább havi 25-30k Ft-ból, mert edzeni akarok, közben felvettük a lakásra a hitelt ami havi 40k meg ki kell járnia melóhelyre ami havi 25k. :D

Hogy akarok pénz nélkül valamit is elérni? Pont ezt nem tudom, ezért írtam ki, hátha összejön valami..

2014. nov. 25. 14:33
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!