Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Mi a helyzet a MyProteines...

Mi a helyzet a MyProteines dolgommal?

Figyelt kérdés

Rendeltem tegnap este és azóta Processing és voltam ma a bankban és mondták hogy van egy kód amivel én meg kell nyissam a számlát hogy tudják levonni az összeget ?


Most hol tudom azt a kódot beírni nekik ?


A válaszokat előre is köszönöm



2014. dec. 3. 13:42
 1/6 anonim ***** válasza:

Feldolgozás alatt van, majd küldik, ha végeztek.

Tegnap este óta nem sok munkaidő telt el, főleg, hogy Angliában 1 órával később járnak.

Türelem.

2014. dec. 3. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ, remélem hamarosan fog történni valami, mert még semmi tegnap óta.
2014. dec. 3. 15:52
 3/6 anonim ***** válasza:
It looks like everyone took advantage of the incredible sales across the weekend and we have certainly seen the effect! We’re working hard to get your orders to you asap, but some may experience a slight delay in arriving. Keep tracking your parcels here and thanks for your patience.
2014. dec. 3. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Black Friday meg stb.. Köszönöm a válaszod, most értem miért késik ennyit :D
2014. dec. 3. 19:14
 5/6 anonim ***** válasza:
Számlanyitó kód? Mivan? :D Ez a bankodtól függ, hogy miféle számlacsomagod van. Legalábbis leírás alapján...
2014. dec. 4. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Sok mindenkinel van ez a problema, tulvallaltak magukat. Van aki nov.30-an rendelt es meg mindig nem kuldtek el, pedig ossze van csomagolva.
2014. dec. 5. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!