Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Drugs Bunnynak ez az eredeti...

Drugs Bunnynak ez az eredeti neve?

Figyelt kérdés

Nem hinném, mi lehet az eredeti neve????

Ez becenév, vagy mi?


2014. dec. 3. 21:09
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
100%

Kedves 56%-os válaszadó!


Egy élmény volt olvasni az okfejtésedet. Ez a kedvenc részem:

"Az alpári stílusa meg nyilván nem az értelmiségi embernek jön be, hanem az egyszerűeknek, akik azt hiszik magukról, h okosabbak, mint az átlag ( ahogy bunny is ezt hiszi magáról), közben meg..."


Mindenki hadd döntse el maga, hogy bejön-e neki a Bunny stílusa vagy nem. Véleményem szerint ehhez semmi köze annak, hogy ki értelmiségi és ki nem az. Sokkal inkább ahhoz van, hogy kinek van elég önbizalma ahhoz,hogy tudjon magán nevetni. Biztos meg van az oka annak, hogy belőled miért vált ki ilyen érzéseket az az irónia amivel ő ír, de ebbe ne menjünk bele (annyira nem érdekel a lelki világod és a téged ért traumák, erről beszélgess el inkább egy szakemberrel) Miért kell leegyszerűzni azt akinek bejön a humora???? Miért lenne ez azért mert okosabbnak hiszi magát annál mint amilyen valójában? Nem értem.....

Félreértés ne essék, én nem vagyok fanatikus Bunny rajongó, nem olvasom a blogját, nem nézegetem a facebookját és nem hallgatom az audioriportjait sem (ha te ennyire utálod, nem is értem, hogy miért követed a munkásságát ennyire, miért tudsz róla ennyi mindent,de te nyilván tudod....). Egyedül a Sárga Kapszulát olvastam tőle. Egy hobbisportolónak szerintem bőven elég az a tudás ami abban van, ha valaki versenyre készül, akkor nyilván nem ez alapján fogja összeállítani étrendjét és az edzéstervét. Ha te ennyire okosabbanak képzeled magad nála, akkor miért nem írsz te is egy kapszulát? (Mondjuk kéket, mert a gyakoriról jött az ötlet) Szívesen elolvasnám!


(Lehet, hogy inkább te gondolod magad okosabbnak annál mint amilyen tényleg vagy?)

2014. dec. 4. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:

# 11/11 Időpont ma 13:37


mivel nem durva személyeskedés a válaszod, reagálok.


az értelmiségit nem szó szerint értettem, arra céloztam, h nem épp az intelligensebb réteg rajong érte. irónia?:) nem vagyok benne biztos, h tudod, mit jelent a szó.

kösz a tanácsot, nem szorulok szakemberre, a pszichológiát meg ne erőltesd, ha nem értesz hozzá.


mit nem értesz ezen? mi azon a humor, h úgy viselkedik, mint egy előember és mindenkit elküld a fenébe? tudod, a szellentésen sem az okos emberek szoktak nevetni.


te hogy szoktál vkiről/vmiről véleményt alkotni? mert én úgy, h olvasok tőle, hallgattom, utánanézek. mi ebben annyira bonyolult? olvastam tőle, hallgattam, aztán megállapítottam, h alpári és tévedései vannak biológia témában. Vagy úgy kéne véleményt alkotnom, h nem ismerem ?:D


következtetni tudsz? ha bunny folyton arról beszél, h az emberek többsége buta, ostobázza azokat, akik főiskolán dietetikát végeztek, akkor vajon saját magát különbnek és okosabbaknak tartja-e? költő kérdés persze.


A sárga kapszula bőven elég egy amatőrnek az elején, ez igaz. nem ezzel van a probléma. hanem azzal, h olyanokat mond, h a vitaminokat nem lehet túladagolni, meg nyugodtan szedjenek a terhes nők bármennyi vitamint. ezért veszélyes, mikor egy kókler úgy érzi, h vágja a biológiát, kémiát, miközben nem is. arról nem is beszélve,h olyan tanácsokat ad, h nem kell egyetemet végezni, csak ügyfeleket szerezni ahhoz,h személyi edző legyél. mindenki eldöntheti, h mi tetszik neki, csak sztem nem árt felhívni az emberek figyelmét arra, h sok butaságot hord össze. és mielőtt vmelyik roppant elmés hobbipszichológus beírná, nem írtam soha bodybuilderre, és sosem beszéltem vele.


Miért kéne könyvet írnom?:) Ja, hogy ez a szokásos érvelési hiba: háde csinájjá jobbat, oszt akkor kritizájjá!!!

nem, én bunnynál és a követőinél gondolom okosabbnak magam, és az is vagyok, bár ez nem egy nagy teljesítmény.

sztem mindenre válaszoltam, részemről ennyi.

2014. dec. 4. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:

A személyeskedést egyébként te kezdted amikor egyszerűnek és ostobának tituláltál azért, mert azt írtam, nekem bejön a stílusa, az ahogy a sárga kapszulát megírta.


Semmi mást nem tudok róla, mint mondtam nem nézegetem a blogjait meg az interjúit. Egész egyszerűen nem érdekel annyira. Én a könyve alapján alkottam róla véleményt. Igenis humoros és ironikus az utolsó rész, ahol a gyakran elhangzó kérésekre válaszol. Én végigröhögtem az egészet, pedig a fingáson nem szoktam nevetni. Ha szerinted ezért én nem tartozom az intelligensebb réteg közé akkor legyen úgy. Van egy stílusa, de ha nem jön be akkor minek hallgatod meg nézegeted. Ezt akkor sem értem. Én nem olvasgatom annak az írásait, akitől a falra mászok, csak azért, hogy meggyőzzem magam, mennyire okos vagyok, hogy utálom az illetőt....


A lényeg, hogy okosabb vagy nála, nálam, és még sokaknál, gratulálok.


Az viszont tény, hogy ő már akkor edzett, amikor én még csak a csattogós lepkét tologattam a szobámban, biztos, hogy van rálátása a dolgokra és nem beszél hülyeséget.

A terhes nők és a vitamin témába ne menjünk bele, mert ebben még az orvosok sem értenek egyet. Tapasztalat.

Az is igaz, hogy nagyon sok a buta ember, aki ész nélkül vág bele a testépítésbe. Magad is olvasgathatsz itt a gyakorin is érdekes kérdéseket. Lehet, hogy én is kiakadnék, ha húsz éve próbálnám elmagyarázni, hogy pl. a zsírból nem lesz izom, és még 21 év múlva se értik. (Mellesleg ez nem a Bunny hibája, hanem az oktatásé, de mindegy is)


Biztos van a dietetikusok között is jó szakember, de aki úgy gurul be a rendelőbe, az nekem se magyarázzon az egészséges étrendről (nem egy ilyen van) Hosszú évek tapasztalatával simán szert lehet tenni arra a tudásra ami kell egy testépítő étrend összeállításához és alkalmazásához, ehhez szerintem se kell főiskola.....

( A többi étrend már más tészta, betegekkel tényleg csak olyan ember foglalkozzon, aki tanulta)


Mindegy is az egész. Élj azzal a boldog tudattal, hogy okosabb vagy nála és nálam is, mert tetszik a könyve.

2014. dec. 4. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:

Ja, és ha személyi edzőt keresnék, akkor nem a diplomáját kérném el, hanem egész egyszerűen végignéznék rajta és a tanítványain. Az elmond mindent.

Nekem is van olyan ismerősöm, akinek papírja van róla és próbál ügyfeleket szerezni, de durván túlsúlyos az illető.... Hozzá soha nem mennék, tőlem lobogtathatja a diplomáját. Tudni kell és kész. Azért ez nem atomfizika, ami nem lehetne a gyakorlatban iskola nélkül évek alatt elsajátítani.

2014. dec. 4. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 Dogmatix91 ***** válasza:

Azért egy edzőnek nem feltétlenül kell csúcsformában lennie. Ezért edző és nem versenyző. Nézd meg a profi súlyemelők mellett kik állnak a versenyen. 90%ban idős, pocakos kis emberkék, és ők nem családtagok. Az is igaz, hogy olyan múlttal rendelkeznek amivel nem sokan. Viszont attól még nem tudja azt mondani neki, hogy ide figyelj Xiaojun öcsém így szakítsad ki a 180at a következő Olimpián. Ez csak egy kis kitérő volt amúgy, én sem fogadnék fel egy 25 éves túlsúlyos személyi edzőt, pedig lehet jobban ért az elméleti dolgokhoz, mint a telepumpált edzők.

Bunnyra visszatérve, szerintem az nem irónia, hogy minden 2. szava f@@sszopó meg anyázás. Tök választékosan tud káromkodni, de nem egy agytröszt az ember. Ebből gondolja az 56%os válaszoló, hogy nem a szellemileg magasan művelt embereknek jön be ez a stílus. Én ezzel csak egyetérteni tudok, de ezzel nincs is baj. Kell az ilyen szókimondó ember is a médiába, csak sajnos ha egy laikus olvassa a rovatait akkor ezzel tovább erősödik a "minden gyúrós nagyképű buta bunkó" sztereotípia. Az, hogy ezt ő nem látja be már csak a saját hülyesége, de valószínűleg nem is érdekli, hiszen több ezren követik már így is tehát az a párszár ember nem számít.

2014. dec. 4. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:

Nézd már. Most már a Dogmatix is lebunkóz :-) Szépek vagyunk mondhatom :-)


(Most már megnézek egy ilyen anyázós videót asszem. Kíváncsi lettem)

2014. dec. 4. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:

Kis off:


Persze nem kell, hogy csúcsformában legyen, de azért elgondolkodik az ember rajta, hogy ha annyira ért hozzá, akkor miért úgy néz ki ahogy. Konkrétan lakik a szomszédban egy csaj, aki aerobik oktató, sportosnak épp nem mondható testalkattal, posztolja ki a face-re a fitnessmodelleket, azzal a leírással, hogy gyere hozzám aerobikra és így fogsz kinézni.... Khmmmm.... No comment....Ezért néznek ki sokan úgy ahogy.....

2014. dec. 4. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:

Dogmatix91 nevű felhasználó válasza:


senki nem állította,h csúcsformában kell lennie. arra céloztam, h összevissza beszél. régen amikor még kigyúrt volt, akkor azokat támadta, akik nem edzettek, most,h már nem edz, azokat, akik más formájával foglalkoznak.

persze h nem irónia, ezért írtam neki. amit bunny művel, az szimpla alpáriság.

abban is igazad van, h csak erősíti a negatív sztereotípiákat.

de poén az,h nem véletlenül alkalmazzák bunnyt valószínűleg. egy ilyen közönséges egyszerű ember hatalmas reklámot csinál, jobban megéri őt alkalmazni, mint mondjuk egy igazi hozzáértőt, aki keni-vágja a biológiát is. mondjuk legalább már a bizonyos oldalon van egy praktizáló csontkovács is.



# 13/17 Időpont ma 14:48


én nem személyeskedtem, nem neveztelek semminek. általánosságban beszéltem bunny rajongóiról, arról h többségük milyen. te meg magadra vetted.


de te nem érted, amit írok. pont arról beszéltem, h addig olvastam sokat, amíg meg nem ismertem jobban. amúgy meg nem azt írtam, h sosem vicces vagy sosem mond jó dolgokat, csak h egyszerű és alpári.


A lényeg, hogy okosabb vagy nála, nálam, és még sokaknál, gratulálok.


persze mindent meg lehet magyarázni, de bunny azt mondja, h a vitaminokat nem lehet túladagolni. de igen, a zsírban oldódókat túllehet. ezen senki nem vitázik, max. azon, h mekkora az a mennyiség.


mint mondtam, bunny mond jó dolgokat, az edzés részéhez ért is. a kezdőknek hasznos lehet. a problémák akkor kezdődnek, amikor biológia témában elkezd okoskodni, vagy felvilágosítja vki, h butaságot mond, és akkor átmegy idegbetegbe.


engem nem érdekel ez, mint mondtam, nem nagy teljesítmény nála okosabbnak lenni. én csak arra akarom felhívni az emberek figyelmét, h ne vegyék készpénznek, amiket ír, mert gyakran téved.

2014. dec. 4. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 Dogmatix91 ***** válasza:

Nem bunkóztam én le senkit sem! Csak általában egy filozófust se kőművesek sztárolnak. Itt is ugyan így van. Bunny egy szög egyszerű, kiszámítható ember. Én is szoktam olvasgatni az edző válaszol rovatát és volt már nem egy olyan eset amikor tök értelmesen kérdezett valaki valamit és Bunny elküldte a prostituált édesanyjába. Felteszem pusztán csak azért mert nem tudta a választ egy olyan kérdésre amire illene válaszolnia, de az egoja túl nagy ahhoz, hogy beismerje, hogy nem tudja arra a kérdésre a választ. Nem azt mondom, hogy mindenki gyökér aki szereti a Bunnyt, de túlnyomó többségben vannak a beszűkült látókörű, kőagyú suttyók.

Nézd meg a legújabb BBTV-t, a végén edzéstechnikázik az ember. Az meg se fordul a fejében, hogy esetleg nyújtson ha annyira merev, hogy még guggolásnál sem tudja megfogni a rudat? Persze inkább mutat egy gurtnis technikát, mert az olyan biztonságos. Elölguggolásnál 40kg alatt vicsorog az ember és maximum vízszintig megy le, de lehet még addig sem. Persze ha szar a térde akkor meg lehet érteni, meg volt egy vállsérülése. Ez idáig nem nagy kaland, számos ismerősöm volt akinek befagyott a válla, de ki lehet lazítani, csak fájdalmas és hosszadalmas procedúra. Arra sem gondolt, hogy elmenjen pl. jógázni ha ennyire romokban hevernek az ízületei és kötött. Persze az b.u.z.i.s úgyhogy eleve ki van zárva. Mit szólnának a rajongók?!

Tehát ez az amit kevesen értenek meg. Magyarázza, hogy szarj le mindenkit, meg mindent és tedd azt ami neked jól esik, de közben ő pont nem ezt teszi. Ahhoz, hogy ezt valaki megértse nyilván ismernie kell a személyét és kell némi intelligencia is. Mivel te (81%os válaszoló), csak a könyvét olvastad, ezért simán lehet, hogy humorosnak találod a stílusát. Ezzel nincs semmi probléma, ettől nem leszel még bunkó vagy műveletlen.

2014. dec. 4. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:

Hát izé... Megnéztem azt a híres neves edző válaszol rovatot, és be kell látnom, hogy igazatok van :-/ A könyvben nem jött le, hogy valójában milyen a stílusa. Tévedtem, belátom! Érdemben szinte semmihez nem szól hozzá, amihez viszont igen, abban sincs sok köszönet. A legjobb az volt, amikor egy kérdező nem tett vesszőt a hogy elé, és ezért azt válaszolta neki az egyébként normálisan felett kérésre, hogy jobb lett volna ha az apja inkább védekezik anno ahelyett, hogy őt megcsinálta.

Ez alapján már belátom, hogy elég unintelligens ember, hogy finoman fogalmazzak.

2014. dec. 4. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!