Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Szerintetek használ szteroidot?

Szerintetek használ szteroidot?

Figyelt kérdés

Van egy gyerek a teremben, nem magas. kb. 60-62 körüli combja lehet de nagyon púpos oldalt.


140-150 kg guggolés és 500-600 kg-al nyomja a lábtolást


Ezekkel a súlyokkal megcsinál 10-12 ismétlést szabályosan.


Hogy a csicsbe lehet valakibe ekkora erő ?


2014. dec. 9. 06:00
 1/6 anonim ***** válasza:

Edzés, sok kaja, és genetika.

Egyébként neked miért fáj, ha kokszol? Kicsinek érzed magad?

2014. dec. 9. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
150-el guggolni nem nagy szám, a lábtolás pedig egy eléggé becsapós gép... aki menőzni akar, azon van a legkönnyebb dolga.
2014. dec. 9. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 tkodit ***** válasza:

"150-el guggolni nem nagy szám"

Hogy van az, hogy én mégis k..va ritkán látok valakit 100 felett guggolni, pedig több teremben is edzettem már? Itt gyiken persze mindenki sokszáz kilót mozgat meg az alapgyakorlatokkal... :D

2014. dec. 9. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Talán azért mert a terembe járók 99%-a dilettáns? Tudom könnyebb irigykedni és hitetlenkedni, de ha valaki 5-10 éve edz és jól kajál a 150kilós guggolás egyáltalán nem elérhetetlen vagy hűdesok.
2014. dec. 9. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 HarciCsiga ***** válasza:
Az van hogy az emberek nagy resze nem labazik rendesen es szerintem tobben nyomnak szaz felet fekve mint guggolnak ha rendesen labaznanak akkor ezek egyaltalan nem lennenek elerhetetlen suylok
2014. dec. 9. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 tkodit ***** válasza:

Nem állítottam hogy elérhetetlen, csak azt a tendenciát láttam itt gyiken, hogy az ilyen témában megszólalók mind jóval nagyobb súlyokat írnak, mint amit nap mint nap látni. Az eltérésnek meg valami oka csak van.

1: Aki kisebb súlyokkal dolgozik, az szégyelli leírni.

2: páran hazudnak

3: A gyiket csak komolyabb edzésmúlttal rendelkező, erős fizikumú emberek használják.


Nem állítom személyesen senkiről, hogy hazudik, de ne mondjuk egy 150 kilós guggolásra (szériában!), hogy "nem nagy szám". Pontosan annak a szűk rétegnek sértés ez, aki elérte ezt a szintet.

2014. dec. 10. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!