Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Mi a véleményetek a vércsoport...

Mi a véleményetek a vércsoport diétáról? Próbálta már valaki?

Figyelt kérdés

Fizikailag nem bírom, rosszul vagyok a csirke és a sertéshústól, fehérliszttől, stb. Ha több húst eszek (értsd úgy hogy naponta 2-szer 3 napig), akkor folyamatos hányingerem van, puffadok, és borzasztó rosszul vagyok. Pár napig nem eszek husit és az rendbetesz. Utánaolvastam, és eszerint a diéta szerint ezeket pont nem szabadna ennem.

Ti próbáltátok már ezt? Van akinek bevált? Kicsit azért szkeptikus vagyok, de jó lenne valamit kitalálni, mert így nagyon nehéz étrendet tartani.


2014. dec. 10. 12:55
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nem igazán bizonyított vagy kutatott dolog. Messze nem elég ahhoz, hogy alapozni lehessen rá.
2014. dec. 10. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Nagy vonalakban eszerint élek. Milyen a vércsoportod?
2014. dec. 10. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Na. Akkor beválhat?

AB-s vagyok.

2014. dec. 10. 13:18
 4/11 anonim ***** válasza:
Nézd meg, hogy neked milyen ételek jönnek be. De ez nem függ össze azzal, hogy milyen antigének vannak a vörösvértestjeiden. Még cáfoló kutatás is több van rá, mint bizonyító. Sőt, bizonyító gyakorlatilag nincs is, csak némi megfigyelésen alapuló kis pedzegetés.
2014. dec. 10. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Próbálgatom, de az egyetlen "húsféle" aminél nincsenek ilyen tüneteim az a hal :-)

Marhát, borjút, pulykát nem nagyon eszünk. A marha is jó, de drága ahhoz, hogy minden nap ezt egyem, a pulykát meg nem szereti a család, csak én.....


Eszem húst, meg szeretem is, de ha heti három négy alkalomnál többször, akkor már baj van.

2014. dec. 10. 13:45
 6/11 anonim ***** válasza:
kérdés: aztán elég rostot is eszel amellé a hús mellé, mikor rosszul vagy tőle?
2014. dec. 10. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Szerintem igen. Zöldséget és gyümölcsöt is sokat fogyasztok.
2014. dec. 10. 14:01
 8/11 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy allergiás vagy rájuk. Menj el étel intolerancia vizsgálatra. Ha az sem segít akkor gasztroenterológust kérdezz. Addig meg amennyire lehet edd azt amitől nem vagy rosszul. Ha sportolsz és kell a plusz fehérje akkor az a gond, hogy ha a csirkehúst nem bírod akkor vsz. a tojás(fehérjé)t sem.

Milyen diétát követsz amiben fehérliszt van??

2014. dec. 10. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Étel intoleranciára már gondoltam én is. Keresek majd valakit. Érdekes, mert a tojással nincs bajom (ha olaj nélkül sütöm vagy max egy csepp olivaoljaon), mert a zsírt azt végképp nem bírom..... :-D


Tömegnövelő diétám van. Ha nem kapok teljeskiőrlésű pékárut, akkor marad a fehér. Valamit enni kell.

2014. dec. 10. 14:33
 10/11 A kérdező kommentje:

Off:


A gasztroenterológus azonnal csövet akart ledugni a torkomon,oda nem megyek többet :-)

2014. dec. 10. 14:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!