Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Ez igy mukodne? Tapkiegeszites

Ez igy mukodne? Tapkiegeszites

Figyelt kérdés

Sziasztok. 18eves vagyok 170cm 57kg. Szo szerint csontsovany vagyok a bordaim kilognak stb :( aegyszeruen nem hizok napi 3 kajalas mellett pedig meg napi 2-3 csokit is megeszek stb. Tehat + tapanyag kene de ennel tobbet enni nemtudok... osszeallitottam egy "napirendet"

Reggel reggelizek aztan 100gramm zablisztet megiszok vizzel amiben 60gramm ch es 12gramm feherje van...

Delben ebed..

5orakkor elkezdenek kicsot edzegetni fekvotamasz sulyzozas egeszen 6ig aztan egybol 50gramm carbo f a gyors ch miatt.

Aztan 6 ora utan egy vacsora... este 9kor kb ujra megiszok 100gramm zablisztet... ez igy megfelelo lenne hogy hizzak? Mindegy hogy izom vagy barmi mas csak ne legyek ilyen sovany


2014. dec. 15. 01:55
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:

kéne fehérje is nem csak szénhidrát

étrend kell, ez így szar

2014. dec. 15. 03:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
az a baj, hogy semmi elképzelésed, illetve tudásod nincs a táplálkozást illetően, olvasd el a sárga kapszulát
2014. dec. 15. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
Kalóriabevitelt megdobhatod mondjuk kókuszzsírral. Szénhidrát mellett az bomba jó plusz tápanyag.
2014. dec. 15. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
2-3 csoki! Jézusom, de hülye vagy!
2014. dec. 15. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:

Nem hülye. Testépítők meg majdnem kilószámra eszik a rizst.


Nincs releváns különbség.. szénhidrát + zsír, a csoki tömegnöveléskor jó, legalábbis nem rosszabb mint a csokimentes tömegnövelő étrend..

2014. dec. 15. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
Te is egy igazi hülye vagy, ha nem tudsz különbséget tenni a lassan felszívódó szénhidrátok, mint amilyen a rizs és a gyorsan felszívódóak között. Igen, az utóbbi az ami cseszegeti az inzulinszintedet, te idióta, amitől majd cukorbeteg leszel! Hülyegyerek!
2014. dec. 15. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:

Az idővel majd leesik neked, hogy az eredeti témától függetlenül, minél többször hülyézel vagy idiótázol le másokat, annál inkább aláásod saját magad?


Én azt mondom, hogy ettől még persze lehetne igazad. Bár furcsa lenne ha egy olyan embernek lenne igaza, aki mások ledegradálásával próbálja az igazát bizonyítani.


De legalább utaltál egy érvre is. Inzulin.

Szerinted a rizs lassan felszívódó szénhidrát. Na most szólnék, hogy a csokihoz (cukorhoz) hasonlóan, a rizs is nagy inzulinválaszt okoz, ráadásul hosszabban elnyúlva. Tehát legalább annyira okoz zsírosodást, inzulinrezisztenciát mint a cukros csoki. Nincs valódi okunk különválasztani a kettőt, hízáshoz (tömegeléshez) mindkettő jó, de egyik sem túl egészséges.


Ha azt mondod, hogy a csokinak nagy a glikémiás indexe/telítettsége, nagy inzulinválaszt okoz a rizs pedig nem, akkor a divatos mondókát szajkózod, csak az nem biztos, hogy igaz is. :)


Ezek után gondold újra, ki mennyire hülye.

2014. dec. 15. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:

Van okunk különválasztani a kettőt, te kretén!

A rizsnek önmagában is alacsonyabb a glikémiás indexe, ráadásul a rizst nem magában szoktuk enni, hanem hússal, zöldséggel.

Ha szerinted a csoki ugyanolyan jó, mint a rizs, akkor hülye vagy, ezen nincs is mit ragozni tovább!

2014. dec. 15. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:

A csokiban pedig zsír van, az is csökkenti az inzulinválaszt.


Kreténezés is azt jelenti, hogy nincs vitaérved..


"Van okunk különválasztani a kettőt"

Attól még, hogy többen gondoltok valamit tévesen, az még téves marad. Jelentéktelen, hogy mennyien gondoltok valamit rosszul. Biológiában, táplálkozástudományban nincsen demokrácia. Vagy igazad van, vagy nem.


Nem azt írtam, hogy nem kell különválasztani a rizsfogyasztást és a csokievést. Hanem azt, hogy a csokievés sem rosszabb, mint a rengeteg rizsevés. Ugyan olyan túlzott szénhidrátterhelést okoz, mindkettő rossz szokás ugyan úgy okozza az ezzel hosszútávon járó betegségeket.


Tehát baromság lehülyézned a kérdezőt csokievés miatt, ha te meg tömöd magadba a keményítőt rizzsel.


"Ha szerinted a csoki ugyanolyan jó, mint a rizs, akkor hülye vagy, ezen nincs is mit ragozni"


Nincs, mert szerintem ugyan olyan rossz a kettő, ezt nem sikerült megértened, plusz te képtelennek tűnsz ragozni a témát, eddig csak arra futotta, hogy lehülyéztél (bár találtál még egyéb sértő szándékú szavakat, dicséretes, hogy ebben legalább ügyes vagy. Másfelől, engem nem tudsz megsérteni beszólogatással)



---


Kérdező, ha lisztérzékeny vagy az magyarázná a vékonyságodat.


De az is lehet, hogy nem vagy 'csontsovány', egyszerűen csak fiatal vagy még és ektomorf alkat. Az nem kóros, hogy átsejlenek a bordáid. Persze eddz, erősödj, de sem elhízni sem pedig nagy izomtömeget felpakolni nem kell. Ezek csak mai divatok, sem az egészséghez sem a férfiassághoz nincs közük. Én nem zabálnék a helyedben, inkább nyomass küzdősportot, legyél mozgékony és valóban erős, egészséges.

2014. dec. 15. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:

Hát igen, a cukor meg a telített zsír az tényleg nagyon jó kombó, hiszen a csokiban lévő telített zsír csökkenti a cukor által kiváltott inzulinreakciót!

Erről az jut eszembe, mint amikor azt mondják a kocsmatöltelékek (de még nekik is van annyi eszük, hogy csak poénból mondják), hogy cigizek hátha kiveszik a féltüdőmet és legalább marad hely a májamnak.

Te tényleg egy címeres hülye vagy!

2014. dec. 15. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!