Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Jobban felszerelt terem vagy...

Jobban felszerelt terem vagy kevésbé?

Figyelt kérdés
melyiket választanátok ? azért fogalmazódott meg ez a kérdés bennem, mert ugye, a kaja az, ami fontos, de enni így is úgy is eszem ( ok nagyon nem mindegy mit és mennyit ), szóval a kevésbé felszerelt terem ami olcsóbb és vagy a jobban felszerelt terem ami drágább ( és a különbözetet kajára költeném ) megérné ? viszont nem biztos, hogy a silányabb teremben nagy hangulattal járnék ....

2014. dec. 17. 11:04
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem éves bérletet kell venni, hanem napijegyet és akkor ki tudod tapasztalni, h mennyire felel meg az igényeidnek.
2014. dec. 17. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha be kell osztani a pénzed, akkor jó ötlet olcsóbb terembe menni és minőségi kaját enned. Nem tudom pontosan, hogy a jobban felszerelt alatt mit értesz. Csak két futópad van? Kit érdekel, Te egyszerre úgyis egy futógépen tudsz kocogni. Nincs szauna vagy flabelos? El kell döntened, hogy hogyan akarsz edzni, mit akarsz edzeni. Ha tudod, hogy a súlyzós edzésed milyen gyakorlatokból áll (és ezt tudnod kell), akkor meg tudod nézni, hogy az ehhez szükséges gépek rendelkezésre állnak -e. Combfeszítő, combhajlító, guggoló, kézi súlyzós stb. Silányabb terembe rosszabb hangulattal menni? Ez szerintem hülyeség. Terembe edzeni megyünk, súlyokkal dolgozni. Kit érdekel, hogy mindeközben mellettünk utrálnak -e aerobikozó lányok, zúg -e a flabelos, be van -e kapcsolva 20 tévé.
2014. dec. 17. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
akkor rá is világítottál a lényegre második :) az olcsóbban nincsenek meg azok a gépek amiken én eddig edzettem , gyakorlatilag bicepszre csak kézi súlyzó van, combfeszítő nincs is, de még húzódzkodó gép sincs. az baromira nem érdekel kik járnak és mit csinálnak, viszont flabélos az van a silányabban :)))
2014. dec. 17. 12:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!