Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Ketogén diétában a zsírbevétel...

Ketogén diétában a zsírbevételt fedezhetem bolti olajjal?

Figyelt kérdés

Másra nincs pénzem.

Veszek hozzá magas vitamin tartalmú zöldségeket persze mértékkel.

A normális szálkásító diéta drága nem tudok annyi húst venni meg brokkolit meg tököm tudja mi kell még hozzá.


2014. dec. 19. 16:39
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Persze, maximum a nagyobb mennyiségű ócska olajtól kikészülsz.


1100 forint a kommersz de tapasztalat szerint nem rossz kókuszzsír literje. Legyen kb. 1 kg.


Egy nap megeszel belőle 150 grammot, mert ne mondd hogy ennél több zsírnak van értelme azon kívül, amit hússal is eszel. 150g zsír már kb. 1200 kcal. Akkor 10 napra elég az 1100 forintos kókuszzsír. Ha nem, akkor havonta nem 3*1100 forint, hanem esetleg 4* ennyi.


Mellé legolcsóbb zöldségeket megveszed meg kb. 150-200g húst, de ugye érdemes minimalizálni a fehérje bevitelt ketogénben, ahogyan az energiabevitelt is (ketogén állapotban úgyis hatékonyabban működik a szervezeted) szerintem ne a zsíron spórold le.


Az olajokban annyi omega6 zsírsav van, hogy nem fogod bírni.

2014. dec. 19. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
fel nem tudom fogni, ha nincs pénzed, miért a legdrágább diétával akarsz szórakozni...
2014. dec. 19. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

köszönöm az elsőnek a választ.

2 válaszolónak: nekem nem úgy tűnik hogy a legdrágább.

1.5 kg csirkemell filét kéne meg ennem vagy 05-1 kg brokkolival vagy valamilyen zöldséggel.

Ami irtózatos sok pénzbe kerül.120 kg vagyok.

2014. dec. 19. 18:07
 4/12 A kérdező kommentje:
na szerinted a testépítő diéta olcsóbb?
2014. dec. 19. 18:09
 5/12 anonim ***** válasza:

nincs olyan, hogy testépítő diéta... csak itt gyk-n terjed ez a "szleng" a csirke rizs brokkoli a legolcsóbb menü ezért választják ezt sokan. az igazi testépítők, profik baromi ritkán eszik ezt, mivel van pénzük sokkal jobb kajákból összerakni az étrendjüket... + a testépítők közt is vannak paleolit, vegán, de még akár harcosok étrendje, vagy épp ketogén étrend hívűek is...

+ ha csirkehússal akarsz ketogén étrendet összerakni, akkor bizony zsákutcába futottál...


arról nem is beszélve, hogy izomtömeggel kellene számolnod, igaz az nem egyszerű így egy kb zsírmentes tömeget kellene ilyen dagadtan megsaccolnod... hiába vagy 120kg nincs szükséged annyi kajára... mivel a zsírod nem kér enni...

2014. dec. 19. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
+ egy értelmes ketogén diétát a legnehezebb összerakni, szinte semmi érdemleges infót nem lehet róla találni, ráadásul még a "hívei" is mind mind máshogy csinálják... más mennyiségekkel... a kezdő ketogén diétások eleinte mivel lassan állít elő szénhidrátot a zsírból a szervezet, a szénhidrát miatt erőtlenek, van minden bajuk... ha te 120 kilósan el akarsz kezdeni fogyni, a legkevésbé van szükséged egy vacak étrend miatti erőtlenségre... abból lesz pillanatok alatt a 0 mozgás, a stagnálás, aztán a feladás.
2014. dec. 19. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
"szénhiodrát hiány miatt" kimaradt a hiány
2014. dec. 19. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
120 kilósan nyugodtan számolhatsz annyi kajával, mintha 85-90 kg lennél, az első 1-2 hétben előfordulhat egy ugrásszerű súlyveszteség, főleg, ha aerobozol is rendesen és rendesen összerakod az étrendedet... de az elő 1-2 hét utánn ügyeskedni kell a kajával, hogy heti max 1kg minusz legyen.
2014. dec. 19. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Az egészséges étkezés nagyjából ott kezdődik,hogy kivonod/minimalizálod az omega 6ot az étrendben.Ezért nem fedezheted belőle.
2014. dec. 19. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

[link]


hogy lásd, hogy nem a levegőbe beszélek, én már egy ideje benne vagyok, most 75 kg vagyok, de olyan gizda vagyok, hogy azt a képet nem szívesen mutogatom... ez itt 1.5év termése, a 75 picivel több mint 2 év volt...

2014. dec. 19. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!