Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Mit csináljak? (lent)

Mit csináljak? (lent)

Figyelt kérdés

18L

kb 6-8 hónapja tömegelek, eredetileg azt terveztem, hogy nyáron elmegyek egy versenyre és majd előtte szálkásítok le. viszont mostanában eléggé elvesztettem a motivációt és elég sokszor kajáltam félre, meg itt van a karácsony, bár mondjuk edzeni fogok ugyanúgy most is, de a kaja megint szar lesz mert eleve anyu be sem enged a konyhába hogy magamnak süssek mert egész nap ott van.

na de az a lényeg hogy kicsit bezsírosodtam, nem durván, csak a hasam és a lábam egy kicsit, de a legjobban az zavar hogy narancsbőrös lettem :( (nyilván nem az utóbbi idő miatt, eleve gondolom a tömegelés miatt is de mindegy is mi miatt)

az a lényeg hogy nem érzem már olyan jól magam így, januártól elkezdenék egy szálkásítást. viszont akkor meg mire a szálkásításnak vége lenne kezdhetnék készülni a versenyre.. izom van rajtam elég, hogy leszálkásítsak, de azért még szeretnék, főleg ha versenyezni fogok. mit ajánlotok, mit csináljak?


2014. dec. 21. 17:35
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!