Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Muscle Teamnél lehet most is...

- palilaci - kérdése:

Muscle Teamnél lehet most is rendelni? Erről a termékükről pedig mi a véleményetek?

Figyelt kérdés

[link]


Náluk az ünnepek miatt nincs szünet vagy valami?



2014. dec. 24. 11:32
 1/5 anonim ***** válasza:
Rendelni rendelhetsz, de csak az ünnepek után kapod meg, mert ha még ott föl is dolgoznák (amit nem hiszek, hiszen ezek a napok mindenkinek szabadnap), a futárszolgálatok nem viszik ki, mert azok tuti nem dolgoznak.
2014. dec. 24. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nabaszmeg. Hat akkor nem tudom hogy veszem at a csomagot mert nekem utana menni ke vissza a kollegiumba es mar leadtam a rendelest. De legalabb egy tajekoztatas kibazshattak volna mint pl: a stillmassnal
2014. dec. 24. 15:11
 3/5 anonim ***** válasza:
Alap, hogy ünnepekkor a futárcégek nem dolgoznak, a tesco is zárva van, arról is külön tájékoztatást kérsz?!
2014. dec. 25. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
A muscleteames tag irt egy e mailt, hogy hetfo-keddre varjam a cuccot. Hat figyi osztalytarsam apja valami futarszolgalat fonoke es ok ugyanugy meloznsk unnepekkor.
2014. dec. 25. 12:15
 5/5 anonim ***** válasza:

Tehát a karácsonyi ünnepek után kapod meg.

Lehet, hogy a "háttérben" dolgoznak, de kiszállítás nincsen.

2014. dec. 25. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!